„Akacjowa 38” – Odcinek 330: María Luisa namawia Trini na powrót do Ramona (streszczenie)

W 330. odcinku telenoweli „Akacjowa 38”: Úrsula zawiadamia policję o włamaniu do mieszkania Cayetany. Emisja 14 marca 2024 o godz. 18.45 w TVP2.

„Akacjowa 38” - Odcinek 330

Mauro zatrzymuje doktora Malię. Dzięki odwadze Maximiliana, oszust już nigdy nikogo nie skrzywdzi. María Luisa prosi Victora o przebaczenie. Felipe zaczepia Teresę na ulicy i pyta ją, co robiła zeszłego wieczoru w kamienicy i dlaczego opuszczała ja w popłochu. Wścieka się, gdy słyszy, że nauczycielka włamała się do mieszkania Cayetany. Postanawia więcej jej nie pomagać i zabrania jej udzielania lekcji Lolicie.

María Luisa niespodziewanie odwiedza Trini. Choć nie przychodzi jej to łatwo, oświadcza macosze, że nie chce dłużej stać jej drodze do szczęścia. Proponuje, by natychmiast wróciła do ich wspólnego domu.

Teresa przypomina sobie, że zostawiła torebkę w mieszkaniu Cayetany. W środku miała wyszyte jej imię. Tymczasem policja zjawia się u Cayetany na prośbę Úrsuli, która złożyła zawiadomienie o włamaniu. Wręcza inspektorowi Peiró torebkę należącą do włamywacza lub włamywaczki. Don Ramón nie może uwierzyć własnym oczom, gdy córka wraca do domu razem z Trini i przekonuje ojca, że powinni zamieszkać razem.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji o serialu „Akacjowa 38” na stronie www.novela.pl/akacjowa-38Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.