„Akacjowa 38” – Odcinek 325: Fabiana wyznaje Cayetanie, że jest jej matką! (streszczenie)

W 325. odcinku telenoweli „Akacjowa 38”: Cayetana dowiaduje się, że jest córką Fabiany. Emisja 8 marca 2024 o godz. 18.45 w TVP2.

Maximiliano prosi córkę, by porozmawiała z Maríą Luisą i dowiedziała się, co ją trapi. Cayetana wyczytuje z akt, że jako dziewczynka przeszła operację wyrostka, jednak na jej ciele nie pozostała żadna blizna. Pablo odzyskuje cenną broszkę Rosiny. Kobieta w końcu pojmuje, że źle oceniała zięcia.

María Luisa nie ma odwagi powiedzieć Leonor, dlaczego tak podle się czuje. Oświadcza jednak, że odtąd nie będzie już tą samą osobą. Cayetana także odwiedza Maríę Luisę i oferuje jej swoje wsparcie. Teresa nie może zapomnieć pocałunku z Maurem. Martín i Casilda całują się. Cayetana wypytuje Fabianę o swoją przyszłość. Chce wiedzieć, kim jest, skoro nie jest Cayetaną Sotelo Ruz. Fabiana, przyciśnięta do muru, wyznaje Cayetanie, że jest jej matką oraz wyjawia powody, dla których to zrobiła. Cayetana wpada w szał.

Teresa opowiada Julianie, że w dzieciństwie została zamieniona miejscami z inną dziewczynką i zamierza odkryć, jak do tego doszło. Nie ma odwagi wyjawić imienia tej, która zajęła jej miejsce.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji o serialu „Akacjowa 38” na stronie www.novela.pl/akacjowa-38Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.