„Akacjowa 38” – Odcinek 324: Leonor szantażuje Cayetanę (streszczenie)

W 324. odcinku telenoweli „Akacjowa 38”: Leonor grozi Cayetanie, że opisze jej zbrodnie w kolejnej powieści. Emisja 7 marca 2024 o godz. 18.45 w TVP2.

Leonor błaga Cayetanę, by przemyślała swoją decyzję dotyczącą zwolnienia służących. Cayetana odmawia i przypomina córce Maximiliana, że to przez jej powieść służące wylądują na bruku. Mauro odkrywa, że ktoś wykradł teczkę z materiałami zebranymi na temat Cayetany. Obwinia o to Peiró.

Leonor wraca do Cayetany, by złożyć jej propozycję – jeśli pozwoli służącym zostać, zrezygnuje z zamiaru napisania powieści o kobiecie łudząco podobnej do niej, która dopuściła się wielu niegodziwości. Groźba okazuje się skuteczna. Cayetana zmienia zdanie i oznajmia służącym, że zachowają pracę.

Don Ramón martwi się o Maríę Luisę, która wciąż rozpacza po śmierci matki. Úrsula wręcza Cayetanie teczkę z aktami skradzionymi z komisariatu.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji o serialu „Akacjowa 38” na stronie www.novela.pl/akacjowa-38Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.