„Akacjowa 38” – Odcinek 283: Gubern popełnia kolejną zbrodnię

W 283. odcinku telenoweli „Akacjowa 38”: Gubern zabija Padillę, by chronić Cayetanę. Emisja 18 stycznia 2024 o godz. 18.45 w TVP2.

Felipe podsuwa Celii myśl, że Cayetana coś ukrywa. Casildzie i Guadalupe z trudem przychodzi utrzymanie w tajemnicy prawdy o Germanie i Manueli. Na oczach przyjaciółek Rosina flirtuje z wydawcą córki – panem Navasem. Susana donosi o tym Maximilianowi.

Trini zjawia się na kolacji zorganizowanej przez Lourdes. W odpowiedzi na przytyki kobiety, wyjawia Ramonowi, że jego żona ukradkiem wysyła komuś listy. Okazuje się, że w ten sposób Lourdes posyłała pieniądze synowi, który popadł w tarapaty. Cayetana łączy fakty i domyśla się, że Germán próbował ją wrobić w morderstwo. Jest jej przykro, że mąż nienawidził jej do samej śmierci, ale nie zamierza dać się pokonać bez walki.

Inspektor Padilla spotyka się z Gubernem, żeby zmusić rzezimieszka do wyjawienia wszystkiego, co wie o Cayetanie. Gubern dźga inspektora nożem.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji o serialu „Akacjowa 38” na stronie www.novela.pl/akacjowa-38Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.