„Akacjowa 38” – Odcinek 261: Podwójny triumf Cayetany

W 261. odcinku telenoweli „Akacjowa 38”: Cayetana cieszy się, że wzbogaci się na śmierci Justa. Emisja 20 grudnia 2023 o godz. 18.45 w TVP2.

Wydawca Leonor jest niezadowolony z powolnego tempa jej pracy. Rosina proponuje córce, by skopiowały pomysł na historię od jakiegoś znanego autora, co budzi w niej sprzeciw i silne postanowienie, że jednak dotrzyma warunków kontraktu. Leandro dociera do Manueli i Justa, a ponieważ nie wraca, wyrusza za nim Pablo. Maximiliano próbuje przekonać Pabla, by brał udział w spotkaniach towarzyskich jego kręgu znajomych, co ma mu pomóc w znalezieniu dobrej pracy. Cayetana puszy się, że wraz ze śmiercią Justa przejmuje zapisane jej przez niego w testamencie wszystkie jego dobra i cały majątek Germana.

Opracowanie TVP
Więcej informacji o serialu „Akacjowa 38” na stronie www.novela.pl/akacjowa-38Comments

  1. Czekaj człowieku cierpliwie to się doczekasz… I tak same nieszczęścia w tym serialu są, i pewnie będzie ich mnóstwo w następnych serialowych częściach tez. Faktycznie mieli fantazje, żeby takie nieszczęścia wymyśleć; tylko wszyscy się zabijają, mordują i czekają na śmierć innych… Przecież życie nawet w tamtych czasach nie składało się ze samych tragedii. Cały ten film to czekanie na czyjaś śmierć.

  2. Wiadomo kiedy powinien zakończyć się 1. sezon serialu w Polsce? Ile mamy odcinków 1. sezonu? W Hiszpanii sezon miał 220 odcinków ale u nas jest więcej bo są odcinki krótsze.
    W 2. sezonie mamy nowych głównych bohaterów.

    1. Chyba jakos 270 albo po tym

    2. Będzie koniec jak wszyscy się pozabijają i poumierają. The End ha…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.