„Akacjowa 38” – Odcinek 25: Justo w gościnie u Felipe i Celii

W 25. odcinku telenoweli „Akacjowa 38”: Felipe zaprasza Justa na kolację. Manuela trafia na ślad córki. Emisja 10 lutego 2023 o godz. 18.45 w TVP2.

Casilda kryje Manuelę przed innymi służącymi, podczas gdy ona spędza czas na wsi w towarzystwie Germana. Para urządza sobie konną przejażdżkę. W jej trakcie Manuela zauważa jeźdźca z insygniami AA – takimi samymi, jakie widziała na powozie, którym wywieziono jej córkę z klasztoru. Germán dostrzega, że coś trapi Manuelę. Próbuje namówić ją do zwierzeń, ale ona nie jest jeszcze gotowa na wyjawienie mu prawdy o sobie. Leonor cieszy się z powrotu Pabla. Wstydzi się jednak przyznać, że przez Claudia sprzedaje swoje teksty do gazety.

Ernesto doradza Ramonowi w interesach. Namawia go, żeby skupił się na tych bardziej dochodowych w Hiszpanii i sprzedał ziemie na Kubie. Trini obawia się, że przyszywany brat nieprędko zniknie z jej życia. Rita wmawia Cayetanie, że Manuela udaje chorą, aby spędzić czas z Germanem. Mąci jej głowie historyjką o ich romansie i planach ucieczki. Caytena pragnie się zemścić na mężu i służącej. Germán obiecuje Manueli, że wkrótce odejdzie od żony i będą mogli być razem. Prosi ją, by na niego czekała.

Celia i Felipe przyjmują na kolacji Justa i jego służącego Rufia. Gość opowiada im o tym, co go ostatnio spotkało. Prosi Felipe, aby pomógł mu doprowadzić do uznania żony i teściowej za zmarłe. Chce w ten sposób zamknąć rozdział swojego życia, który przepadł razem z jego pamięcią. Cayetana dokucza mężowi kąśliwymi przytykami. Komentuje jego opaleniznę na twarzy, a gdy pojawia się Manuela, proponuje jej zrzucenie ubrania, aby Germán mógł ją zbadać. W gazecie ukazuje się pierwsze opowiadanie Leonor, choć zostaje podpisane jej męskim pseudonimem – Leopoldo Safo. Trini próbuje wybić mężowi z głowy pomysł, który sprzedał mu Ernesto.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o serialu „Akacjowa 38” na stronie www.novela.pl/akacjowa-38Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.