„Akacjowa 38” – Odcinek 218: Manuela trafia na ważny ślad

W 218. odcinku telenoweli „Akacjowa 38”: Manuela podejrzewa, że Justo mógł zaszkodzić Germanowi. Emisja 31 października 2023 o godz. 18.45 w TVP2.

Manuela usypia Justa i wykrada mu wizytówkę Hermogenesa Torresa. Okazuje się, że to fałszerz listu Germana. Eladio przekazuje Germanowi informację, że ma się zranić nożem następnego dnia w czasie południowej zmiany warty. Celia zaprasza na kolację, wyraźnie ją adorującego Jesusa Guerrę.

Opracowanie TVP
Więcej informacji o serialu „Akacjowa 38” na stronie www.novela.pl/akacjowa-38Comments

 1. Mnie się bardzo podoba tak jest w rzeczywistości, że w niektórych osobach jest pełno jadu jak się nie podoba ten film proszę przełączyć na inny pr a nie krytykować złe to nasze polskie filmy szczególnie te które lecą już latami są do niczego tylko aktorzy się w nich zmieniają może osoby, które złe oceniają nakręca coś o swoim życiu zenujace

 2. Dla mnie jest to obecnie najlepszy serial. Serial pokazujący również zmiany życiowe w tamtych czasach: pojawienie się telefonu, próba emancypacji kobiet, walka mieszkańców o swoje mieszkania – teraz w niektórych miastach też tak jest, zmieniająca się moda, delematy każdej przedstawionej rodziny, stosunek bogaczy do biedoty- Pani a gosposia. Każdy odcinek kończy się niepewnością, co będzie dalej i to jest bardzo fajne. Oceniam na szóstkę.

 3. Ten serialik to kolejne goowno zakupione przez TVP. Jest tak infantylny jak włodarz TVP, akcja kręci się w miejscu, nic nie jest autentyczne tylko prostacko wydumane. Och, żeby wreszcie coś faktycznie interesującego dla gospodyń , matek niepracujących i mądrych emerytów.

  1. Włącz sobie inną tv i nie oglądaj tego co jest mniej infantylne niż ty

  2. żal mi Ciebie

  3. Zgadzam sie. Takie głupoty ze szkoda czasu .

   1. Widocznie oglądacie skoro wydajecie opinie…Przełączyć trzeba na inne “głupoty” i nie krytykować. A jak się ogląda to po co się wymądrzać? Nakręcicie coś lepszego, ale wykupcie lepsze…”Wymądrzalskie”.

  4. Takie g… jak ty. Widocznie oglądasz skoro wydajesz opinie…Przełączyć trzeba na inne “głupoty” i nie krytykować. A jak się ogląda to po co się wymądrzać? Nakręć coś lepszego, albo wykup coś lepszego…”Wymądrzalska”.

  5. Takie g… jak ty. Widocznie oglądasz skoro wydajesz opinie…Przełączyć trzeba na inne “głupoty” i nie krytykować. A jak się ogląda to po co się wymądrzać? Nakręć coś lepszego, albo wykup coś lepszego…”Wymądrzalska”.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.