„Akacjowa 38” – Odcinek 212: Felipe przyznaje się do zdrady

W 212. odcinku telenoweli „Akacjowa 38”: Germán wybacza przyjacielowi, że uległ szantażom Cayerany. Emisja 24 października 2023 o godz. 18.45 w TVP2.

Felipe przyznaje się, że Cayetana go szantażowała. Germán wybacza przyjacielowi i wspólnie zastanawiają się, jak wygrać rozprawę. Trini odkrywa, że mąż nosi w portfelu wycinek z gazety z wiadomością o zatopieniu statku, którym płynęła je żona. Mąż nie chce jej nic opowiedzieć.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji o serialu „Akacjowa 38” na stronie www.novela.pl/akacjowa-38Comments

  1. Dziecko Manueli tyyyle odcinkow a ono wciąz niemowlaczek. Chyba taki pozostanie do konca wkurzajaca jest ta podła cajetana

    1. Może warto pomyśleć, ze to tylko historia wymyślona przez reżysera i scenarzystę, a nie wiarygodna prawda? To tylko film. Jak denerwuje to nie oglądać. Kazdy jest takim “wielkim” znawca od rozwoju dzieci. A jak się rozwija twoje? Na telefoniku i taki mądry jak jego mamusia?

  2. Też tak myślałam, ale proszę zauważyć, że akcja bardzo często posuwa się dzień po dniu. Miłego oglądania życzę, jeżeli TP zakupi wszystkie odcinki to przed nami jeszcze mnóstwo dni oglądania. Telewidz

    1. Jest ponad tysiąc odcinków

  3. Oglądałam serial, mam jednak uwagę dotyczącą dziecka. Ono powinno już zacząć raczkować.

    1. To tylko film. Każdy jest takim “wielkim” znawca od rozwoju dzieci. A jak się rozwija twoje? Na telefoniku i taki mądry jak jego mamusia? Nie oglądać , bo po kiego licha kormus czyjeś głupie uwagi.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.