„Akacjowa 38” – Odcinek 150: Justo odkrywa romans Manueli i Germana

W 150. odcinku telenoweli „Akacjowa 38”: Justo pojmuje, że jego żona pokochała Germana. Emisja 8 sierpnia 2023 o godz. 18.45 w TVP2.

Marco umiera w ramionach zrozpaczonego Claudia, który przysięga, że będzie go kochał do końca swoich dni. Całą scenę obserwuje zgorszona Susana. Rita zaprasza wszystkich na premierę swojej nowej sztuki, a opuszczając Akacjową zauważa na ręce plamy – objawy tyfusu. Serafina źle traktuje małą Inocencię, a Felipe leży nieprzytomny w szpitalu. Justo widzi, jak Manuela całuje się z Germanem i dociera do niego, że tych dwoje bardzo się kocha. Trini i Ramón odwożą Celię do domu opieki, gdzie będzie leczona psychiatrycznie. Leonor bardzo stara się pomóc mężowi mimo, iż wyznał jej, że Marco był miłością jego życia.

Materiały TVP
Więcej informacji o serialu „Akacjowa 38” na stronie www.novela.pl/akacjowa-38Comments

 1. Fabuła filmu zaczyna być za bardzo komplikowana troche wygląda na to że reżyser i scenarzysta traktuje widza jak osobe z zanikiem pamięci .Przecież działana Cajetany z podrzuceniem zegarka powinny spowodować większą nieufność ze strony męża i Manueli a tymczasem jest ona traktowana jak wzór cnót wszelakich

 2. Ta fabuła to po prostu – życie a nie bajkowe …i żyli długo i szczęśliwie….tak trzymać.super

 3. Film z bardzo dobrą początkową fabułą dużo traci ,gdy robi się z niego dramat kryminalny,
  z najgorszym przesłaniem , że zło jest ponad wszystko…….. Reżyser , się zagalopował, bo po cierpieniu i nadziei , zawsze zwycięża dobro i miłość Tego potrzebujemy też my widzowie,w tych ciężkich czasach , gdy ludzie
  przestają w cokolwiek wierzyć, komukolwiek ufać i szybko rezygnują z miłości,która miała być na całe życie.To Manuela i German czy
  Pablo i jego pierwsza miłość , powinny jako spełniona miłość zakończyć ten film oraz obraz Cayetany i Urszuli w więzieniu.

 4. Akacjowa 38 to nadmiernie i niepotrzebnie rozreklamowany tasiemiec, który najlepszyvh bohaterów wysyla głupio na “tamten świat”
  Ludzi uczciwych i wrażliwych umieszcza w psychiatryku / Celia/, a tym, któr nalezy się miłość i spokój – rozdziela i wprowadza idiotycxny wątek Ursuli. Nie cieszy bomba dla Kajetany. Jasno pokaxali twórcy , że zlo ma pierwszeństwo jak Rosjanie bijąc Ukrainę. Śamo zło w kostiumach z epoki. Nie oglądam, bo to totalny i okrutny pomysł złych ludzi!! A tv polska kupiłą i reklamuje!! Padła kultura, klasyka , teatr TV. OGLĄDAMY DNO ZA DUŻE PIENIĄDZE!!!!!!

  1. Duże,a nawet ogromne pieniądze wydali na telewizję którą nazywają publiczną TVP1 i która cały czas kłamie.

   1. Ludzie tu piszą że się im film podoba czy nie co można by zmienić co poprawić a pani w jednym zdaniu wtrąca politykę po co komu to potrzebne, nie podoba się TVP nie oglądam , ja na przykład nie oglądam w ogóle TVN i też dobrze.

   2. Marianna przez oglądanie TVN co Ci się w głowie pomieszał.

  2. Nie oglądasz a wszystko 2i3dz jsl Ci, którzy nie oglądają tvp a wiedzą co tam nadają 🤣 i niepotrzebnie wciskasz zła Rosję i dobra Ukrainę czi USA, znaczyadx taki sam tok rozumowania jak twórcy filmu 🤣

  3. Całkowicie się zgadzam.Bylam pewna, że to film oparty na miłości, współczuciu,wierze,nadzieji i konfliktach życiowych, które można rozwiązać w należyty sposób.Bez przemocy, kłamstwa i nienawiści.A okazał się badziewiem kostiumowym niegodnym zainteresowania.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.