„Akacjowa 38” – Odcinek 137: Celia nie che rozstawać się z córką

W 137. odcinku telenoweli „Akacjowa 38”: Celia mocno przeżywa nieuchronne rozstanie z córką. Emisja 20 lipca 2023 o godz. 18.45 w TVP2.

Celia bardzo przeżywa zbliżające się rozstanie z córką. Casilda opowiada o pogrzebie babci. Servando jest niepocieszony, kiedy jego bilety na Wyścigi ulegają zniszczeniu. Stan Fabiany wciąż się pogarsza. Claudio postanawia zainwestować w nieruchomość wybraną przez teściów.

Materiały TVP
Więcej informacji o serialu „Akacjowa 38” na stronie www.novela.pl/akacjowa-38Comments

 1. Też na początku oglądałam ciekawy od razu pomyślałam że będę oglądać ale tylko ciekawy był na początku teraz się ciągnie jedno i to samo . Przestałam oglądać ,inne osoby z otoczenia też mówią że nuda jedno i to samo

 2. Bardzo fajny, pełen poczucia humoru film a jednocześnie bardzo pouczający. W każdym odcinku użyte jest jedno lub więcej znanych nam powiedzeń, ponadczasowvch morałów.

 3. Bardzo długo ciągnie się czas,mam wrażenie że kilka odcinków serialu jakby w jeden dzień się dzieją

 4. Film ten pasuje do czasów dzisiejszych wracamy się wstecz nie wiem kogo to interesuje poprostu żenada nic nie mogło lepszego się trafić jakie czasy takie fillmy

 5. Bardzo lubię ten serial,ale jedno mnie drażni dlaczego to dziecko Adriana- inocencja w ogóle nie rośnie, nie rozwija się a powinno przynajmniej juz siedzieć, czas leci odcinki lecą, zdarzenia na przestrzeni czasu zmieniają się tyle się dzieje a dziecko ciągle jak po porodzie..
  Bardzo poważnie niedopatrzenie twórców filmu..

  1. To samo mnie irytuje! Mija rok czy dwa a dziecko jest nadal maleńkie!
   Widzowie nie są aż tak ograniczeni i tępi, aby tej oczywistości nie zauważyć! Powinno już chodzić! Sama podróż poślubna mlodej pary trwała kilka miesięcy. Denerwuje takze gagatliwość kazdej postaci, szczególnie Serwando. Ani to śmieszne ani pouczające!

  2. Tych niedopatrzeń jest trochę więcej. Dodam jeszcze, że jedną scenę ciągną za długo, przez ileś odcinków. Niektóre sceny są bardzo płytkie, nieprzemyślane. Do tego będą uśmiercac pozytywnych aktorów, a z niektórych robic czubków np z Celii. Sezon ten źle się skończy. I to też mi się w tym filmie nie podoba.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.