„Akacjowa 38” – Odcinek 13: Manuela ponownie rozstaje się z Inocencią

W 13. odcinku telenoweli „Akacjowa 38”: Manuela po raz drugi zostaje rozdzielona z córką. Emisja 25 stycznia 2023 o godz. 18.45 w TVP2.

Blasa pakuje swoje rzeczy. Służące zbiegają się, aby ją pożegnać. Germán próbuje wydusić z Pabla informacje na temat Manueli, ale chłopak jest lojalny wobec siostry. Manuela wykorzystuje zamieszanie przed klasztorem, żeby dostać się do środka i odszukać córkę. W końcu znajduje niemowlę z łańcuszkiem podarowanym mu tuż po narodzinach, bierze je na ręce i próbuje wynieść. Zakonnice posądzają ją o kradzież i wyrzucają ją za drzwi. Manueli udaje się naznaczyć córkę, aby kontynuować poszukiwania. Inocencia zostaje wywieziona z klasztoru.

Trini odkrywa, że María Luisa sfałszowała list do don Ramona. Obiecuje nie pisnąć słowa mężowi, jeśli pasierbica zacznie okazywać jej szacunek. Don Maximiliano dostaje zawału. Germán zabiera go do szpitala. Jego życiu nic nie zagraża, lecz musi przestrzegać diety i brać kosztowne lekarstwo.

Celia obawia się, że Felipe znajdzie sobie inną kobietę, która da mu syna. Cayetana przekonuje ją, że nie potrzebuje dziecka, aby zatrzymać męża przy sobie. Rosina z coraz większym trudem znosi fatalną sytuację ekonomiczną w jakiej znalazła się jej rodzina. Leonor pociesza matkę i obiecuje, że zdobędzie potrzebne pieniądze.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/akacjowa-38


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.