„Na przekór losowi” – Odcinek 22: Sam na sam

W 22. odcinku telenoweli „Na przekór losowi”: Julieta ma wypadek. Alicia odwiedza ją w szpitalu. Emisja 26 stycznia 2023 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Julieta upija się i wsiada do samochodu, aby pojechać na przyjęcie urodzinowe Sergia. Nie dociera do celu, gdyż ulega wypadkowi i trafia do szpitala. Lekarz znajduje w jej telefonie nieodebrane połączenie od Sergia. Dzwoni do niego, aby poinformować o wypadku.

Sergio wyjaśnia żonie, że musi pojechać do szpitala razem z Fabianem z powodów służbowych. Mabe mówi Sergiowi, że niejednokrotnie przestrzegała Julietę przed romansowaniem z żonatym mężczyzną. Julieta przebywa na ostrym dyżurze. Płacze na widok Sergia i udaje przejętą, że przyjechał do niej, zamiast świętować z rodziną. Sergio wyznaje, że nie mógł postąpić inaczej, bo jest jego ukochaną.

Martín umawia się z Alicią. Kobieta wyznaje, że czuje się rozdarta – chciałaby, żeby między nią a Sergien znów było jak dawmiej, ale wie, że to niemożliwe. Julieta chwali się Mabe, że dopięła swego i zniszczyła przyjęcie zorganizowane przez Alicię dla Sergia. Facundo odwiedza Chola w zakładzie karnym. Alicia składa Juliecie niezapowiedzianą wizytę w szpitalu.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/na-przekor-losowi
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.