Znowu będzie bawił

Wydaje się, że telekomedie na dobre przylgnęły do Jaime Camila. Jaime chyba polubił rozśmieszanie widzów. Od czasu udziału w “La

Wydaje się, że telekomedie na dobre przylgnęły do Jaime Camila.

Jaime chyba polubił rozśmieszanie widzów. Od czasu udziału w “La fea más bella” aktor jest wierny gatunkowi telekomedii. Jak podają serwisy plotkarskie Camil powróci w przyszłym roku nową rolą komediową, tym razem w remake’u kolumbijskiej historii, “Nuevo Rico, Nuevo Pobre”.

To kolejna spotkanie meksykańskiej telewizji z tym scenariuszem. W 2008 r. Azteca zrealizowała swoją wersję pod tytułem “Pobre rico… pobre”.

Póki co nie jest wiadomo, który producent weźmie telenowelę pod swoje skrzydła. Najbardziej prawdopodobną kandydatką jest Rosy Ocampo (“Por ella soy Eva”), która już będzie po zakończeniu “Mentir para vivir” i obiecała swoim fanom powrót z telekomedią. Wiadomo jest jednak, że telenowela wejdzie w pasmo “Libre para amarte”, które już 17 czerwca zadebiutuje na antenie Canal de las Estrellas.

A dla fanów Jaime mamy inną dobrą wiadomość: aktor zagrał epizodyczną rolę w najnowszym serialu Marca Cherry’ego (twórca “Desperate Haousewives”), “Devious Maids”, które już 23 czerwca startuje w amerykańskiej stacji Lifetime.Comments

  1. jak mi brakuje evy marii leon jaramillo mam nadzieje ze ta telka etz bedzie hitem

  2. Uwielbiam go i fakt, takie role mu pasują. Polubiłam go dzięki Idiotkom bo jakoś po Sercu z kamienia nie zaskarbił sobie mojej sympatii.

  3. Ja też kiedyś looknę na Idiotki bo nie oglądałam!

  4. Świetna wiadomość :D Również brakuje mi Evy, ale zaczęłam oglądać Idiotki nie idą do nieba, gdzie gra fenomenalnie :D Uwielbiam Santiego!

  5. Super oby telkę wzięła Rosy Ocampo i dali fajną partnerkę dla Jaime to hit murowany taki jak PESE.Smutno bez Evy Marii.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.