W kwietniu rusza “Wyścig namiętności”

“Wyścig namiętności” (oryg. “Arranque de pasión”) to nowa webnovela Univisionu w reżyserii Gazcona Fazi. W rolach głównych trio znanych i

“Wyścig namiętności” (oryg. “Arranque de pasión”) to nowa webnovela Univisionu w reżyserii Gazcona Fazi. W rolach głównych trio znanych i lubianych aktorów: Kate del Castillo (“Królowa Południa”), Carlos Ponce (“Podwójne życie Angeliki”) i Christian Meier (“Lynch”).

Ela jest utalentowanym pilotem NASCAR, która towarzyszy w wyścigach swojemu koledze z ekipy i narzeczonemu, Jordiemu (Meier). Kiedy Elisa wygrywa pole position w prestiżowym wyścigu Daytona 500, goniący za sławą Jordi czuje się poniżony przez narzeczoną. Postanawia przejść do konkurencyjnej drużyny, lecz ulega wypadkowi, przez który musi zrezygnować z wyścigów na kilka kolejnych tygodni. Jego miejsce zajmuje Checo (Ponce), szef działu aerodynamicznego, prytwatnie brat Jordiego. Zazdrość Jordiego wzmaga się, gdy jego brat i narzeczona zaczynają odnosić sukcesy i tworzą zgraną parę, nie tylko na torze. Postanawia dać im nauczkę i, siedząc za sterem konkurencyjnego bolidu, udowodnić na co go stać.

Poniżej zwiastun webnoveli. Emisja online wkrótce na novela.pl

[tabs tab1=”Trailer”]
[tab id=1]

Player


[/tab]
[/tabs]Comments

  1. jak to webnovela powinna byc krótka,może dadzą całe odcinki

  2. na bank super telka ponce i meier 2 przystojniacy i wkoncu telka inna niz wszystkie, do NOVELA.PL ile odcinkow liczy teleka i czy bedzie skrocona wersja czy nie? z gory dziekuje za odpowiedz! pozdrawiam, sprawiacie nam ostatnio niezle niespodzianki! :)

  3. Super :) Carlos i Christian…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.