Tilda Swinton i Julianne Moore zagrają główne w „La habitación de al lado” Pedro Almodovara

W marcu ruszą zdjęcia do pierwszego anglojęzycznego pełnometrażowego filmu Pedro Almodovara „La habitación de al lado”.

Wiosną w Madrycie i Nowym Jorku rozpoczną się zdjęcia do „La habitación de al lado” (tłum. pokój obok). Będzie to pierwszy anglojęzyczny pełnometrażowy film Pedro Almodovara. W głównych rolach wystąpią Tildą Swinton, która zagrała w pierwszym anglojęzycznym krótkim metrażu hiszpańskiego reżysera pt. „Ludzki głos”, oraz Julian Moore, znana między z filmu „Gloria Bell” Sebastiana Leilo. Wytwórnia El Deseo ujawniła, że w projekcie weźmie udział także John Turturro („Big Lebowski”, „Długa noc”).

„La habitación de al lado” to historia nieidealnej matki i pamiętliwej córki, które oddaliły się od siebie na skutek ogromnego nieporozumienia. Powierniczką ich obu jest Ingrid (w tej roli Julianne Moore), przyjaciółka matki, pisarka, specjalizującą się w autofikcji. Martha, matka (grana przez Tildę Swinton), jest z zawodu reporterką wojenną.

Film ma opowiadać o bezpardonowym okrucieństwie wojen i dwóch zupełnie różnych sposobach, w jaki Ingrid i Martha postrzegają i opisują rzeczywistość. O śmierci, przyjaźni i przyjemnościach cielesnych jako najlepszych sprzymierzeńcach w walce z terrorem. Ale także o radości budzenia się przy śpiewie ptaków w zacisznym domu w Nowej Anglii, wzniesionym pośród natury, gdzie obie panie spotka coś niezwykłego i niebywale przyjemnego.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.