Sukcesy i przedsięwzięcia brazylijskiej telewizji Globo

Późna pora emisji – punktualnie 23:00 – nie okazała się przeszkodą dla produkowanej przez Globo telenoweli “Verdades secretas”. Po miesiącu

Późna pora emisji – punktualnie 23:00 – nie okazała się przeszkodą dla produkowanej przez Globo telenoweli “Verdades secretas”. Po miesiącu emisji padł pierwszy rekord oglądalności w Río de Janeiro. Emitowany 6 lipca kolejny odcinek odsłaniającej zaplecze świata mody historii odnotował 49% udziałów w widowni.

Napisana przez Walcyra Carrasco, autora równie popularnej “Rzeki kłamstw”, telenowela opowiada historię Arlete (w tej roli młodziutka Camila Queiroz), pięknej, pełnej marzeń dziewczyny, która w pogoni za pragnieniem o zostaniu modelką wyrusza do São Paulo. Niestety, zamiast prezentować najnowsze trendy mody na wybiegach, skąpo ubrana “zdobi” jeden z domów publicznych jako luksusowa prostytutka. Los Arlete może się odmienić, gdy spotka na swojej drodze przystojnego, zamożnego i uwodzicielskiego Alexa (Rodrigo Lombardi), który zdaje się być oczarowany jej urodą. W obsadzie “Verdades secretas” znalazł się dobrze znany sympatykom brazylijskich produkcji aktor Reynaldo Gianecchini (“Siedem grzechdów”). Telenowela trafi do ogólnoświatowej dystrybucji w przyszłym roku.

Globo szykuje także nową produkcję na wieczorne pasmo prime-time. “A regra do jogo” to ostatnie dzieło João Emanuela Carneiro odpowiedzialnego za sukces (sprzedanej do 130 krajów!) telenoweli “W niewoli przeszłości”. Bohaterem jego nowej historii jest Romero Rômulo (grany przez Alexandre Nero), były polityk, bohater narodowy, trudzący się włączaniem do społeczeństwa osób z tak zwanych marginesów, zwłaszcza z kryminalną przeszłością. Telenowela ma pokazywać w wiarygodny sposób granicę między tym, co właściwe i niewskazane, między dobrem, a złem. Zagrają w niej m.in. Giovanna Antonelli, Cauã Reymond, Susana Vieira, Vanessa Giácomo i Bárbara Paz. Zdjęcia rozpoczęły się pod koniec maja. Chociaż premiera zapowiedziana jest na wrzesień, dział dystrybucji telewizji Globo już rozpoczął oficjalną przedsprzedaż.


Comments

  1. rzeka klamstw leci na tvn player

  2. Chce zeby jakas stacja telewizyjna zakupila telenowele rzeke klamstw :(

  3. Szkoda, że u nas żadna stacja Globówek nie emituje. :(

  4. Telenowela o kurwie,hahahahah

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.