Sandra Echeverria na Karaibach?

Brazylijska stacja Globo chce do swojej najnowszej telenoweli meksykańską aktorkę, Sandrę Echeverrię, która zagrała już protagonistkę w ich wspólnym projekcie

Brazylijska stacja Globo chce do swojej najnowszej telenoweli meksykańską aktorkę, Sandrę Echeverrię, która zagrała już protagonistkę w ich wspólnym projekcie ze stacją Telemundo – w Pustynnej Miłości. Premiera nowej brazylijskiej telenoweli przewidziana jest na marzec przyszłego roku, a roboczy tytuł tej produkcji to “O Caribe É Aqui” (Karaiby są tutaj).

O Caribe É Aqui” ma być letnią, wakacyjną opowieścią o miłości. Cała akcja będzie miała miejsce na przepięknych plażach Rio Grande do Norte w fikcyjnym miasteczku “Vila do Ventos” (Kraina wiatrów). Główni bohaterowie historii to dwaj przyjaciele (Henri Castelli i Bruno Gissoni), którzy będą rywalizować o miłość przebojowej Ester (Grazi Massafera), która zarabia na swoje utrzymanie jako kierowca samochodu buggy na wydmach Genipabu.

Jeden z wątków telenoweli ma odnosić się także do II Wojny Światowej, gdyż Rio Grande do Norte było bardzo ważnym ośrodkiem dla działań wojsk amerykańskich w tamtych czasach. Samuel (Juca de Oliveira), ojciec Ester, jest byłym pilotem żydowskim, który nieraz będzie wspominał wydarzenia z tamtego burzliwego okresu.

Jeśli Sandra Echeverria przyjmie zaproszenie stacji Globo, to zagra postać, która przyczyni się do wydarzeń, które całkowicie zmienią zmienią życie głównych bohaterów telenoweli.Comments

  1. bravo! :) i pomyslec ze sandra jest pierwsza aktorka, ktora zostala zaproszona przez produkcje brazylyjska, dowodzi to tylko, ze jest napewno swietna :) :) :)

  2. jesli telcia bedzie cooprodukcja z telmundo to sandra moze mowic po hiszpansku swoja droga portugalski nie jest wcale trudny wiec da rade:)

    1. Nie, to nie będzie koprodukcja z Telemundo. To będzie produkcja własna brazylijskiej stacji Globo. Inni aktorzy hiszpańskojęzyczni występowali już w telenowelach po portugalsku, np. Manolo Cardona w Aquele Beijo (Globo, 20111), czy Javier Gomez w “Dwóch Twarzach”, gdzie mówił po portugalsku.

  3. Czekajcie…. to ta telka bedzie po portugalsku… tak? wiec sandra umie mowic po portugalsku? :) Jesli tak to szkoda bo ja znam hiszpanski ale portugalski to juz nie (choc mam zamiar sie nauczyc tego jezyka)
    :(

  4. Jak Sandra bedzie grac no to bedzie switna telenowela :) Ja juz na nia czekam z niecierpliwoscia.

  5. ciekawy projekt sie szykuje i te piekne krajobrazy:)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.