Poszukiwania partnera dla Chule czas zacząć!

Z takim zamiarem w nadchodzącym tygodniu meksykańska wytwórnia Argos rozpocznie casting do telenoweli “La Patrona”, której protagonistką jest – co

Z takim zamiarem w nadchodzącym tygodniu meksykańska wytwórnia Argos rozpocznie casting do telenoweli “La Patrona”, której protagonistką jest – co wiadomo już od dawna – Aracely Arámbula (“Dzikie serce”). O tym, kto znajdzie się w obsadzie, a kto nie z pewnością napiszemy na portalu. Na dzień dzisiejszy możemy już skreślić z listy trzy nazwiska, które według nieoficjalnych źródeł jak dotąd brzmiały najgłośniej. Chodzi o Mario Cimarro, Gonzalo García Vivanco i Cristiana Meiera.

Telenowela będzie emitowana premierowo w Stanach Zjednoczonych przez Telemundo i zajmie pasmo najchętniej oglądanej obecnie produkcji jaką jest “Corazón valiente”. Premiera wkrótce!Comments

  1. aaa może dac tak do Niej Jamie Camila albo Gabriela Soto….byli by niezłą parą…:D

  2. edwardo yanez w dzikim sercu tworzyli przepiękną parę.

  3. christian jest the best!!!

  4. oby chule dali ciacho bo ona jest piękna

  5. “Na dzień dzisiejszy możemy już skreślić z listy trzy nazwiska, które według nieoficjalnych źródeł jak dotąd brzmiały najgłośniej. Chodzi o Mario Cimarro, Gonzalo García Vivanco i Cristiana Meiera.” Czy ktoś tak w ogóle umie czytać, bo mi się wydaje, że nikt! Cimarro, Gonzalo i Meier na pewno tu nie wystąpią wg tego artykułu! “skreślić” – oznacza w polskim języku: wykluczyć, więc na pewno będzie to kto inny ! :lol:

  6. Może być Gonzalo Garcia Vivanco, może być Christian Meier byle nie Cimarro, bo on spartoli każdą produkcję plus chyba wszyscy twórcy telenowel latino znają jego wybryki… Nie dla Cimarro, pozostała dwójka mi pasuje :)

  7. MARIO CIMARRO!!!!

  8. oby nie cimarro on mi do niej nie pasuje

  9. CV podobno kończy się pod koniec roku wg nie których źródeł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.