Przesunięta premiera

Zaskakująca wiadomość dla wszystkich czekających na nową telenowelę Davida Zepedy. Rosy Ocampo, producentka “Mentir para vivir“, poinformowała, że premiera jej

Zaskakująca wiadomość dla wszystkich czekających na nową telenowelę Davida Zepedy. Rosy Ocampo, producentka “Mentir para vivir“, poinformowała, że premiera jej najnowszej produkcji została przesunięta o tydzień. Serial zadebiutuje na antenie 3 czerwca, a nie, jak zapowiadano wcześniej, 27 maja.

Powód? Szefowie Televisy zadecydowali, w maju będzie jeden finał i jedna premiera. Mowa tu oczywiście o “Amores verdaderos“, którego ostatni odcinek dwugodzinny już w tą niedzielę na Canal de las Estrellas.

Aby osłodzić czas oczekiwania, zdradzimy zarys historii MPV.

Oriana Caligaris (Mayrín Villanueva) jest szczęśliwą żoną José Luisa Falcóna (Diego Olivera) i matką Aliny (Ana Paula Martínez). Cała rodzina mieszka w Cartagenie (Kolumbia).

Ale pewnego dnia ich szczęście rozpada się jak domek z kart. Mąż wyznaje Orianie swoje tajemnice: jest handlarzem złota i posiada zagraniczne konta. Co więcej, policja wpadła na jego trop. Zawiedziona kobieta decyduje się odejść od męża, zabrać córkę i wrócić do Meksyku, a następnie odnaleźć swoją przyjaciółkę Raquel (Altair Jarabo), która jest współwłaścicielką hotelu na plaży. Jej wspólniczką jest Lucina (Cecilia Gabriela).

We wspomnianym hotelu jednym z gości jest Gabriel Sánchez (Alejandro Tommasi), który zaraz po owdowieniu, ożenił się z Lilą Martín (Lourdes Munguía), kobietą interesowną, siostrą manipulatora i oszusta, Berto (Ferdinando Valencia).

Gabriel jest ojcem Ricardo Sánchez (David Zepeda), młodego biznesmena, prowadzącego rodzinną fabrykę tekstyliów, która należy do jego ojca i Paloma Aresti (Adriana Roel), właścicielki ogromnej fortuny, której od lat sen z powiek spędza jeden cel: odnalezienie wnuczki Inés, która nie ma pojęcia o jej istnieniu i zapisaniu jej swojego majątku.

Inés (Laisha Wilkins) jest kobietą samotną, nieszczęśliwą, borykającą się z uzależnieniami. Lubiący płatać figle los, ściąga ją do hotelu Raquel i Luciny.

Rankiem, po imprezie urządzonej przez młodych na plaży, Alina znajduje w piasku broń. Przerażona dziewczynka zaczyna biec i nagle pada strzał. Gabriel pada martwy na ziemię. Oriana błędnie zostaje oskarżona o morderstwo. Raquel i Lucina radzą kobiecie, aby uciekała i ratowała siebie oraz córkę. Wówczas morze wyrzuca ciało Inés. Za namową Luciny Oriana zabiera dokumenty kobiety i przedstawia się Palomie jako jej wnuczka. Wkrótce na jej los stawia na jej drodze Ricardo, który nie ma pojęcia, że Oriana i Alina miały coś wspólnego ze śmiercią jego ojca.

Oriana będzie musiała stawić czoła wielu przeciwnościom losu: sprostanie nowej tożsamości, stawienie czoła byłej przyjaciółce, a potem rywalce, Raquel w walce o miłość Ricardo i uwolnienie się od José Luisa, który odnajduje żonę i córkę gotowy na wszystko, aby je odzyskać.Comments

  1. Nie 2h tylko 3h!!! Finał Amores verdaderos będzie najdłuższy w historii Televisy, bo miał rewelacyjną oglądalność, momentami powyżej 30.5. Finał od 6-9p.m. czasu meksykańskiego. o 5pm będzie program specjalny poświęcony teli.

  2. już się nie mogę doczekać, na pewno będę ją oglądać

  3. super, to też chciałabym zobaczyć w tv4, Pulsie lub tvn7 :-)

  4. AV to hicior wow oby po otchłani puścili na tv4!Też uważam że ciekawa fabuła MPV świetna obsada Ferdinando Valencia ma extra męski image teraz super,Altair pięknie się prezentuje,David jak zwykle ciacho,tylko Mayrin tak sobie.Cieszę się że Laisha powraca.

  5. Ciekawa fabuła. A poza tym cieszę się, że zobaczę tu Laishę.

  6. Finał Amores Verdaderos bedzie trwał 3 godziny ! To bedzie najdłuższy finał w historii Televisy. Przed finałem o 6 zaczyna sie program specjalny.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.