Przedawkował narkotyki?

Wczoraj (12 listopada) w Rio de Janeiro, w jednym z mieszkań w Gardênia Azul znaleziono martwe ciało Antônio Firmino (34 lata), w

Wczoraj (12 listopada) w Rio de Janeiro, w jednym z mieszkań w Gardênia Azul znaleziono martwe ciało Antônio Firmino (34 lata), w Polsce znanego z roli Apola w “Dwóch Twarzach”. Ostatnim projektem aktora była telenowela “Sangue Bom”, która w Brazylii zakończyła swoją emisję 1 listopada br.

Karetka pogotowia została wezwana przez narzeczoną aktora, jednak mimo reanimacji, nie udało się przywrócić artysty do życia. Według Instytutu “Médico-Legal” (IML) śmierć była nagła.

Ciało Antônia zostało przewiezione do jego rodzinnego miasta w Minas Gerais. Pogrzeb odbędzie się w Belo Horizonte w czwartek o godzinie 9.00.

Był wspaniały! Naprawdę dobry! Był dla mnie jak brat. Nigdy nie narzekał, zawsze był bardzo spokojny” tak mówi o nim jego krewny, Lidiomar Gomes.

Antônio Firmino osierocił swoją sześcioletnią córkę oraz opuścił narzeczoną, która jest w szóstym miesiącu ciąży.

Rodzina wciąż czeka na wyniki ekspertyzy. Policja nie wyklucza przedawkowania narkotyków jako przyczyny śmierci.Comments

  1. współczuje żonie, i dzieciom …

  2. Szkoda go [‘]

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.