Nowe szanse

Laura Flores za pośrednictwem swojego konta na Twitterze potwierdziła informację o odejściu z Televisy i wstąpieniu w szeregi konkurencyjnego Telemundo.

Laura Flores za pośrednictwem swojego konta na Twitterze potwierdziła informację o odejściu z Televisy i wstąpieniu w szeregi konkurencyjnego Telemundo. Aktorka wyraziła wdzięczność meksykańskiej wytwórni, w której rozwijała do tej pory całą dotychczasową karierę artystyczną.

“Pragnę bardzo podziękować za piękne komentarze dotyczące nowego etapu w mojej karierze. Stacji Televisa zawdzięczam wszystko. Uznałam jednak, że nadszedł czas na zmiany. Dziękuję Telemundo za szansę” – wyznała gwiazda.

Pierwszym projektem nowej gwiazdy Telemundo będzie gościnny, ale jakże znaczący udział w “Almas perdidas”, swobodnej adaptacji hitowego “Prawa pożądania” z Loreną Rojas w roli głównej.

Mimo, że będzie to gościnny udział, to jednak postać kreowana przez Laurę stanowić będzie podstawę dla całej historii. Jej bohaterka, to dojrzała kobieta, która po odkryciu zdrady męża, powraca do żywych w ciele innej kobiety (w tej roli María Elisa Camargo), aby wymierzyć sprawiedliwość.

W rolach protagonistów telenoweli wystąpią María Elisa Camargo i David Chocarro. Kłody pod nogi ich szczęściu rzucać będą Jorge Luis PilaVanessa Villela.Comments

  1. Świetna obsada damska:-)A męska boska David i Jorge uwielbiam ich i produkcje telemundo:-)

  2. Jak widać coraz więcej aktorek z Televisy decyduje się na przejscie do Telemundo i dobrze na tym wychodzą.Swego czasu nie była czasem taka plotka że Ana Patricia Rojo miała być w Telemundo?

    1. Była taka plotka. .

  3. już się nie mogę doczekać

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.