Prezent od bociana

Po dziewięciu miesiącach oczekiwania wreszcie się stało! 18 lipca o godzinie 8:30 na świat przyszła Rufina, córka pary argentyńskich aktorów

Po dziewięciu miesiącach oczekiwania wreszcie się stało! 18 lipca o godzinie 8:30 na świat przyszła Rufina, córka pary argentyńskich aktorów Eugeni Suárez (“Solamente vos”) i Nicolasa Cabré (“Los únicos”).

Poród odbył się przez cesarskie cięcie w klinice Sanatorio de los Arcos. Dziewczynka po urodzeniu ważyła 3,380 kg. Nicolás był obecny przy porodzie.

La China i Nicolás poznali się w 2012 roku na planie telekomedii “Los únicos”. Nicolás był wtedy jeszcze formalnie mężem Eugenii Tobal (“Ojciec Coraje”) – połączył ich pierwszy sezon tej samej telekomedii. Niestety, ich związak się rozpadł niedługo po tym, jak Eugenia straciła dziecko. Po zakończeniu zdjęć do drugiej serii “Los únicos” Cabré i Suárez wyjechali w podróż do Meksyku, gdzie zostali przyłapani przez paparazzi. Media od razu rozdmuchały wiadomość o romansie aktorów. W grudniu tego samego roku La China zaszła w ciążę. Odmienny stan nie przeszkodził jej jednak w pracy na planie “Solamente vos”, którą kręciła aż do szóstego miesiąca ciąży.

(Zdjęcie z planu “Los únicos”. Świeżo upieczeni rodzice jak dotąd nie chwalili się swoją córeczką)


Comments

  1. wszystkiego najlepszego dla nich !:)

  2. Gratulacje!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.