Pedro Moreno protagonistą “Voltea pa’ que te enamores”

Pedro Moreno (“Kobieta w lustrze”) rozpoczyna właśnie nowy etap na drodze swojej kariery. Aktor został doceniony przez wytwórnię Univisión, która

Pedro Moreno (“Kobieta w lustrze”) rozpoczyna właśnie nowy etap na drodze swojej kariery. Aktor został doceniony przez wytwórnię Univisión, która powierzyła mu główną rolę w remaku hitowej wenezuelskiej telenoweli  “Voltea pa’ que te enamores”. Do tej pory kubański przystojniak grywał zwykle role drugoplanowe. Przełomowym momentem w jego karierze okazała się być dopiero “Cosita Linda”, gdzie wcielił się w postać antagonisty historii.

Na planie aktorowi partnerować będą grywająca ostatnio w telenowelach Telemundo młodziutka María Elena Dávila oraz Mauricio Mejía (“Nie igraj z aniołem”). Obsadę telenoweli uświetnią ponadto prawdziwe ikony gatunku m.in. powracająca do Univison Frances Ondiviela (“Osaczona”), Ariel López Padilla (“Kraina namiętności”), Cecilia Gabriela (“Córka przeznaczenia”) oraz wielka aktorka Lupita Ferrer (“Meandry miłości”).

Zdjęcia do “Voltea pa’ que te enamores” rozpoczną się już niebawem. Telenowela będzie kolejną wspólną produkcją amerykańskiego Univisión Studios i Venevision International.Comments

  1. A propos telenoweli „Voltea pa’ que te enamores” mam pytanie.Czy wie ktoś może dlaczego ta telenowela nie została wyemitowana przez polską Zone Romanticę,pomimo tego że została(bądz nie) wykupiona przez tą stację?Pojawia się informacja na hiszpańskiej wikipedii że wszystkie ośrodki Zone Romantica mają za sobą emisję tej telenoweli.

  2. Lubię Pedra pamiętam go z telek Telemundo,gratuluję głównej roli:-)

  3. Chętnie obejrzę. CL jest strasznie nudna i tylko on trzymał mnie przy oglądaniu do tego 40 odcinka- bo na tym przestałam. To jego postać powinna być główna, ale może to i dobrze. CL jest nudną telenowelą, więc może ta nowa będzie lepsza :)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.