Nowe kontrakty gwiazd Telemundo

Telemundo, lider producentów wysokiej jakości i innowatorskich treści programowych dla hiszpańskojęzycznej ludności Stanów Zjednoczonych i na świecie, ogłosił zatrudnienie aktorów:

Telemundo, lider producentów wysokiej jakości i innowatorskich treści programowych dla hiszpańskojęzycznej ludności Stanów Zjednoczonych i na świecie, ogłosił zatrudnienie aktorów: Any Layevskiej, Fabiana Riosa, Sonyi Smith, Gabriela Porrasa i Jorge Luisa Pili jako ekskluzywnych gwiazd kanału, wzmacniając swoje portfolio gwiazd pierwszej wielkości.

– Z tymi nowymi kontraktami, więcej gwiazd, które składają się już na część naszych aktorów ekskluzywnych, Telemundo Estudios została wzmocniona w sposób strategiczny dla wielkiej ilości produkcji planowanych na następne miesiące – powiedział Joshua Mintz, Wiceprezydent Rozwoju Strategicznego. – Witamy ich bardzo gorąco w naszej rodzinie świetnych aktorów i zobowiązujemy się wobec naszej publiczności kontynuować ciągłe poszukiwania najlepszych talentów dla naszych produkcji – dodaje.

Ana Layevska: piękna aktorka ukraińsko-meksykańska, wyróżniała się w kinie, teatrze i telewizji. Swoją karierę zaczęła w Televisie w telenoweli “Alguna vez tendremos alas” w 1997 r. Później były “Preciosa”, “Primer amor a mil por hora”, “El juego de la vida”, “Clap”, “Las dos caras de Ana”, “La madrastra”, “Verano de amor” i “Mujeres asesinas”. Brała udział w filmach jak “El tiempo de las mariposas” i “The Fighter”.

Fabian Rios: młody aktor debiutował w telewizji w historii Siete veces amada i dzięki swojej wspaniałej interpretacji został nominowany jako Odkrycie roku – najlepszy aktor młodzieżowyw Premios TV y Novelas w Kolumbii. Później nadeszły role w El autentico Rodrigo Leal, Padres e hijos, Floricienta, Zona Rosa i Doña Bella, jednak bez wątpliwości jego interpretacja jakoAlbeiro w cieszącym się sukcesem serialu Sin senos no hay paraiso była znaczącym hitem w jego karierze.

Sonya Smith: zmienna i wyróżniająca się aktorka dała się poznać w telewizji hiszpańskiej dzięki pamiętnym telenowelom. Jej pierwszą główną rolą była “Cara sucia”, która była pokazywana z sukcesem w ponad 80 krajach. Inne jej znane role były w telenowelach “Cristal”, “Alondra”, “Destino de mujer” i “Olvidarte Jamás”. Jej pierwszą pracą z Telemundo była Pecados ajenos i aktualnie gra Danę Riggs Altamirę w cieszącej się sukcesem telenoweli “¿Dónde está Elisa?”.

Gabriel Porras: znany aktor posiada biografię artystyczną, w której znajduje się ponad 40 sztuk teatralnych, które dały mu bazę aby rozwinąć się jako aktor. “El alma herida” produkcji Telemundo była jego pierwszą główną rolą w telewizji. “Olvidarte Jamás”, “Prisionera” i “El rostro de Analía” to niektóre z jego najważniejszych ról. Porras z sukcesem grał także w kinie biorąc udział w filmach “Entre villa y una mujer desnuda”, “Bajo la misma Luna” i “Reflejos”. Aktualnie publiczność cieszy się jego talentem jako Mariano Altamira w “¿Dónde está Elisa?”.

Jorge Luis Pila: otrzymał swoją pierwszą główną rolę w produkcji Al norte del corazón, która natychmiast wylansowała go jako gwiazdę. Między jego najbardziej znanymi produkcjami znajdują się “Valeria”, “Catalina i Sebastian”, “Ellas”, “Inocentes o culpables”, “Yacaranday”, “Secreto de amor”, “Súbete a mi moto” i “Angel rebelde”. W Telemundo brał udział w “Más sabe el Diablo” i aktualnie Pila znakomicie gra rolę komisarza Cristobala Rivasa w “¿Dónde está Elisa?”.

Catherine Siachoque: piękna i bardzo szanowana aktorka odnawia swoje zobowiązanie z Telemundo. Siachoque jest bez wątpienia jedną z faworytek publiczności, nie tylko mając uzyskany tytuł „najbardziej seksownego czarnego charakteru” w telewizji, ale pokazując także wielką zmienność w swojej pracy. Wśród jej najbardziej znanych telenowel w Stanach Zjednoczonych i na świecie jest “Sin senos no hay paraiso”, w której z sukcesem zagrała główną bohaterkę, doñę Hildę. Także była częścią obsady gwiazdorskiej w telenowelachPecados ajenos, Tierra de pasiones, La venganza, Te voy a enseñar a querer i Amantes de desiertoprodukowanych przez Telemundo. “La guerra de las rosas”, “La sombra del deseo”, “Sobrevivir” i “Las Juanas” to telenowele, które zrealizowała w swojej rodzinnej Kolumbii.Comments

  1. UWIELBIAM JORGE LUISA PILĘ , KAŻDY PROJEKT W KTÓRYM GRA TO REWELACJA !

  2. SAMA SMIETANKA NAJLEPSZYCH AKTOROW UWIELBIAM ICH WSZYSCY W CZWORKE GRALI “GDZIE JEST ELISA” TELKA BYLA BARDZIEJ NIZ SUPER I …GABRIEL UWIELBIAM GO..POZOSTALI TEZ SA SUPER :)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.