Edith González w TV Azteca?

Piękna aktorka i tancerka, Edith González (45 lat), która ostatnio zagrała Franciscę Campos w telenoweli “Camaleones”, jest w trakcie rozmów

Piękna aktorka i tancerka, Edith González (45 lat), która ostatnio zagrała Franciscę Campos w telenoweli “Camaleones”, jest w trakcie rozmów z TV Azteca, aby znaleźć się w obsadzie przyszłej telenoweli u boku Christiana Meiera.

Według blogu Vida de Celebridad, była „Aventurera” negocjuje z TV Aztecą ważny kontrakt na pracę. Mówi się, że Edith już spotkała się z dyrektorami kanału i prawdopodobnie podpisała kontrakt na pracę przynajmniej na 3 lata w Aztece.

Wiadomo, że z jej odejścia z Televisy nie są zadowoleni jej szefowie, dlatego też prosili Alejandro Beníteza, aby zrobił wszystko co możliwe, by przekonać ją do pozostania w szeregach telewizji, w której rozpoczęła karierę zawodową w 1970 r.

Na pewno propozycja TV Azteca jest bardzo szczodra, chociaż w taki sposób nie powinno prowadzić się negocjacji kontraktów, gdy jedna firma grozi i próbuje uzależnić od siebie, w końcu sprawy przestają funkcjonować. Wiadomo, że jednym z najsilniejszych kontraktów ekskluzywnych był kontrakt Edith González, dlatego też powinno się przedyskutować z szefami swoją decyzję.Comment

  1. nie wiedzialam, ze edith ma juz 45 lat, wyglada swietnie, a co do zagrania z christianem to szczal w 10! telki z nim zawsze odnosza sukces, no i jaki on….zajebisty :)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.