Netflix planuje dwa latynoskie seriale młodzieżowe | novela.pl

Netflix planuje dwa latynoskie seriale młodzieżowe

novela.pl 28 grudnia 2018 4

Netflix produkuje argentyński serial muzyczny „Go! Vive a tu manera” oraz planuje planuje kolejny remake „Rebelde way”

Netflix planuje dwa latynoskie seriale młodzieżowe

W nadchodzącym roku Netflix poszerzy ofertę o kolejne latynoskie seriale młodzieżowe. Kilka dni temu Internet obiegły pierwsze zdjęcia z serialu „Go! Vive a tu manera”, produkowanego obecnie w Argentynie. Wiadomo, że wkrótce dołączy do niego remake sprawdzonego już formatu „Erreway”.

„Go! Vive a tu manera” jest pierwszym argentyńskim serialem muzycznym skierowanym do młodych widzów z metką Netflixa. Jego bohaterką jest odważna i utalentowana Mía, sierota, wychowana przez matkę adopcyjną. Dziewczyna zostaje stypendystką prestiżowej Akademii Saint Mary ze słynnym wydziałem sztuki, do którego uczęszczają uprzywilejowani nastolatkowie. W nowej szkole zyskuje zarówno przyjaciółki, jak i rywalki. Najgroźniejszą z nich w osobie najpopularniejszej i najzdolniejszej uczennicy, a zarazem córki dyrektora. Jednakże, pewna siebie Mía nie daje się zepchnąć na drugi plan. Zamierza podbić szkołę swoim talentem. Udaje jej się zwrócić uwagę przystojnego koszykarza, łamacza dziewczęcych serc, który okazuje się być bratem jej nowej rywalki.

W roli głównej młoda Meksykanka Pilar Pascual. Czołową obsadę kompletują Argentyńczycy Renata Toscano, José Giménez Zapiola, Santiago Sáez, Carmela Barsamian, Paulo Sánchez Lima, Majo Chicar, Laura Azcurra, Gastón Ricaud, Kolumbijka Majo Cardozo oraz Meksykanin Axel Muñiz.

zbuntowani Netflix planuje dwa latynoskie seriale młodzieżowe go viveatumanera duo

Axel Muñiz i Pilar Pascual na planie serialu (fot. Netflix)

Nowe pokolenie nastolatków stanie przed szansą poznania formatu, którym swego czasu zachwycili się widzowie meksykańskich „Zbuntowanych” lub argentyńskiego pierwowzoru „Rebelde way”. Producentka Cris Morena, twórczyni serialu, pochwaliła się w wywiadzie dla radia Metro, że sprzedała Netflixowi prawa do „Erreway”. Współczesna adaptacja ma być skierowana na międzynarodowy rynek i dopasowana do formatu odpowiadającego standardom amerykańskiej wytwórni. Na początek powstanie dwadzieścia odcinków. Jeśli sprostają oczekiwaniom, zostanie zamówiona kolejna 20-odcinka transza. Cris zdradziła, że „nie należy się spodziewać zbyt wielu zmian, postaci pozostaną nietknięte, zaś największemu skróceniu ulegnie liczba odcinków”.

4 komentarze »

 1. Like 6 stycznia 2019 o 13:04 - Reply

  Like to J remark Zbuntowanych

 2. Lalo 31 grudnia 2018 o 10:43 - Reply

  Like i Zbuntowanych łączy tylko ta sama szkoła oraz Zoraida, Christian i Karla w obsadzie ;)

  Jestem ciekawy nowej wersji Netflixa o zbuntowanych nastolatkach ;)

 3. ola 30 grudnia 2018 o 00:28 - Reply

  Like to nie jest remake Zbuntowanych. To zupełnie inna historia z innymi bohaterami.

 4. Dawid 29 grudnia 2018 o 18:41 - Reply

  Fajnie ze robią remark zbuntowanych ale trochę dziwnie bo Televisa też zrobiła remark zbuntowanych czyli Like la leyenda

Komentarze »


X