“Miłość i przeznaczenie” w IPLA

Emitowana przez TV Puls meksykańska telenowela „Miłość i przeznaczenie” znalazła się wśród innych seriali polskich i zagranicznych dostępnych na internetowej

Emitowana przez TV Puls meksykańska telenowela „Miłość i przeznaczenie” znalazła się wśród innych seriali polskich i zagranicznych dostępnych na internetowej platformie IPLA. Wszystkie 102 odcinki można oglądać za darmo w dowolnym momencie korzystając z usługi VOD.

“Miłość i przeznaczenie” przedstawia losy Ivana, Meksykanina, który w przeszłości padł ofiarą pogardy, oszustwa i manipulacji, a niesłusznie oskarżony o zabójstwo musiał uciekać do Stanów Zjednoczonych. Przez 11 długich lat nigdy się nie poddawał i wysiłkiem, dyscipliną oraz wytrwałością osiągnął sukces. Teraz powraca do Meksyku, by odzyskać to, co prawnie mu się należy, odnaleźć syna, pomścić matkę i odkryć w osobie Luicii Lomelí nieoczekiwaną miłość.

Adres internetowy: www.ipla.tv/Serial/5001437-Milosc-I-PrzeznaczenieComments

  1. a ja jestemna terytorium polski i nie moge obejrzec nic

    1. Sugerujemy zgłosić problem dostawcy Internetu.

  2. Zdecydowanie najlepsza premiera ubiegłego roku w Polsce i nie tylko. Super, że jest na Ipla, to o czymś świadczy, Napewno tam zajrze.

  3. I co z tego ze wszystkie odcinki sa na IPLA skoro tylko na teretorium Polski mozna je ogladac. Za granica to niemozliwe, wiem bo przed chwila sprawdzilam.
    Ale nieszkodzi wkoncu wszystkie odcinki sa na Dailymontion (na koncie anett) :)
    Teraz nie mam czasu bo ogladam wiele innych telek ale jak znajde czas to obejrze te ostatnie 50 odcinkow ktorych nie moglam obejrzec :)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.