“Mi gran noche” z Mario Casasem i Raphelem

Zwariowany i okrutny plan zdjęciowy sylwestrowego programu telewizyjnego, kręconego w środku sierpnia, emanującego fałszywą radością jej uczestników – to sceneria

Zwariowany i okrutny plan zdjęciowy sylwestrowego programu telewizyjnego, kręconego w środku sierpnia, emanującego fałszywą radością jej uczestników – to sceneria filmu “Mi gran noche”, według pomysłu i reżyserii Álexa de la Iglesii (“Hiszpański cyrk”, “Wiedźmy z Zugarramurdi”), który 23 października trafi do hiszpańskich kin. Pierwsza wielka prezentacja obrazu dokona się miesiąc wcześniej na Festiwalu w San Sebastian. Już teraz natomiast można zobaczyć oficjalny zwiastun tej “absolutnej komedii”.

Punktem wyjścia dla Iglesiasa jest nieustępujący kryzys, z której wyłania się postać José (Pepón Nieto), bezrobotnego mężczyzny w średnim wieku, który zostaje wysłany przez agencję pracy tymczasowej jako statysta do telewizji. Ma być odświętnie ubrany, udawać zadowolonego, klaskać i bawić się przy występach gwiazd oraz popijać fałszywe trunki. Chociaż w oczach kamery wszyscy wydają się rozemocjonowani z powodu końca roku, to tylko pozory. Charyzmatyczny piosenkarz Alphonso (Raphel) zrobi wszystko, żeby w trakcie jego występu program osiągnął szczytową oglądalność. Jego plany może pokrzyżować, Adanne (Mario Casas), piosenkarz electro latino i ulubieniec nastolatek. Wpierw jednak musi uporać się z natrętnymi fankami, które osaczają go i szantażują. Do tego dochodzi wzajemna nienawiść prezenterów, walczących o zaufanie producenta, który z kolei walczy o niedopuszczenie do zamknięcia stacji telewizyjnej. W obsadzie filmu, oprócz aktorów nadmienionych powyżej, znaleźli się: Blanca Suárez, Carlos Areces, Carmen Machi, Santiago Segura, Hugo Silva, Carolina Bang i Terele Pávez.

[tabs tab1=”Mi gran noche – Zwiastun (hiszp.)”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.