Marlene Favela powraca do Televisy

Piękna meksykanka powraca do grania w telenowelach swojego ojczystego kraju. Marlene Favela (“Zorro”) zdecydowała się na ponowne podpisanie kontraktu z

Piękna meksykanka powraca do grania w telenowelach swojego ojczystego kraju. Marlene Favela (“Zorro”) zdecydowała się na ponowne podpisanie kontraktu z wytwórnią Televisa.

Aktorka przez kilka lat żyła z dala od Meksyku. W tym czasie wystąpiła, między innymi w telenoweli “Los Herederos del Monte”, kręconej w Kolumbii dla amerykańskiego Telemundo. Następnie przeniosła się do Stanów Zjednoczonych, gdzie wraz z Guyem Eckerem (“Kłamstwo i miłość”) zagrała główne role w telenoweli “Corazón Apasionado”.

Obecnie przygotowuje się do powrotu do Meksyku.”Kocham mój kraj, tęsknię za jedzeniem, moimi przyjaciółmi, firmą, wieloma rzeczami. Dlatego, więc jestem z powrotem” – wyznała przed kamerami magazynu Hoy.

Później dodała: “Prawdą jest, że nie mogę wyjawić zbyt wiele rzeczy, firma mnie potrzebuje, więc jestem. Podoba mi się praca tutaj, wytwórnia zdecyduję gdzie. Czy będzie, to projekt telenoweli, czy serialu… Cokolwiek zdecydują ja jestem gotowa”.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.