Amerykańska wytwórnia W Studios (spółka joint venture utworzona przez Univision oraz prezesa Telemundo Studios Patricia Willsa) wypuszcza na rynek swe pierwsze dzieło. 80-odcinkowy serial „La piloto” zadebiutuje 13 lutego w meksykańskiej telewizji, a dwa tygodnie później w Stanach Zjednoczonych na hiszpańskojęzycznym kanale UniMás. W rolach głównych trio aktorów Livia Brito („Włoska narzeczona”), Arap Bethke („Przeznaczenie Evy”) i Juan Colucho („Włoska narzeczona”).

Autor scenariusza do „La piloto”, Jorge Hiller (twórca serialu „Tiro de gracia”) rzekomo zainspirował się prawdziwą historią pewnej Hiszpanki. Nie wyjawił jednak żadnych źródeł. Bohaterką jego fikcyjnej opowieści jest Yolanda, młoda dziewczyna marząca o karierze pilota samolotów. Jej marzenie spełnia się, ale nie do końca tak, jakby tego chciała. W pilotowanych przez nią samolotach transportowane są narkotyki pomiędzy Meksykiem, Kolumbią, a resztą krajów Ameryki Środkowej. Kiedy nielegalny biznes zaczyna wymykać się spod kontroli, John Lucio, jej narzeczony i były instruktor pilotażu, zdradza ją, by uniknąć więzienia. Yolanda postanawia zemścić się na nim i niezamierzenie staje za sterami nie tylko własnego życia, ale i narkotykowego biznesu.

Zdjęcia do serialu rozpoczęły się we wrześniu 2016 roku w Meksyku i mają potrwać sześć miesięcy. Za produkcję i reżyserię odpowiadają bracia Billy (prywatnie mąż Claudii Álvarez) i Fernando Rovzar, producenci serialu „Pan Ávila oraz nagrodzonego w Cannes filmu „Pragnienie miłości”. W obsadzie, oprócz wcześniej wymienionych, znaleźli się María Fernanda Yepes, Alejandro Nones, Macarena Achaga, Mauricio Aspe, Stephanie Salas i Arturo Barba.

[tabs tab1=”La piloto – Zwiastun (hiszp.)”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


7 KOMENTARZE

  1. frwerwe – a ty spójrz w lustro bo pewnie wyglądasz jak żaba brzydulo głupia!!!! kup sobie mózg zresztą takiej pustaczce jak ty nic nie pomoże ! Ogarnij się bachorze !!! Adela,Angelica i Gabriela to są pasztety bez talentu , ich gra jest taka sztuczna że aż nie można na nie patrzeć. Nie mają talentu aktorskiego za nic !!! Nie dorastają Livii do pięt która jest mega dobra aktorką i Angie Boyer , to są aktorki przez duże A czy Michi Renaud . A Adela i kretynka Spanic beztalencia !!!

  2. Fanko livii proszę idź do apteki do preparat do pryszczy i zajmij się lekcjami dziecko. Najzdolniejszymi aktorkami są Grecia Colmenares, Angelica Rivera, Adela Noriega. Gabriela Spanic . Aktorki młodego pokolenia może są ładne ale są beztalenciami ,zresztą Livia to karzełek -(((

  3. era- Livia nie jest beztalencie to najzdolniejsza aktorka . Żadna aktorka nie jets tak dobra jak ona ! a jej bohaterki nie są debilne każda miala z nich charakter . Może twoja aktorka jest debilką i beztalencie skoro tak o Livii piszesz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.