“La Patrona” szukuje się do startu

Telemundo powoli odsłania kolejne karty swojego najnowszego dziecka – telenoweli “La Patrona” z Aracely Arámbulą (“Dzikie serce”). Po tym, jak poznaliśmy

Telemundo powoli odsłania kolejne karty swojego najnowszego dziecka – telenoweli “La Patrona” z Aracely Arámbulą (“Dzikie serce”). Po tym, jak poznaliśmy odtwórcę głównego bohatera, Jorge Luisa Pilę (“Dom po sąsiedzku”), oraz aktorkę, która będzie uprzykszać życie protagonistce, Christian Bach (“Oblicza prawdy”), pojawiło się kolejne, pewno nazwisko aktora zaangażowanego do projektu. Po niedługiej przerwie od zakończenia zdjęć do “Relaciones peligrosas”, Gonzalo García Vivanco wraca na plan, lecz tym razem w Meksyku.

Amerykańska stacja, która tym razem produkuje z meksykańskim Argos, wypuściła już pierwszy teaser zwiastujący telenowelę. Widzimy w nim La Chule ubierającą się, wkładającą rękawice i oznajmiającą gotowość do startu.

[tabs tab1=”Teaser 1″]

[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Comments

  1. Trochę ten Pila mi nie pasuje do Chule. Cieszę się natomiast z Gonzalo bo bardzo go lubię, on mógłby stworzyć fajny duet z Aracely.

  2. też tak myślę że będzie hit,historia ciekawa aracely jest boska

  3. Napewno bedzie super telka …przeciez w roli glownej jest Araceli Arambula!!!!! a ona gra swietnie :)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.