Kontynuacja “Jak zostać Baskiem” staje się faktem

Sequel hiszpańskiego przeboju kinowego zeszłego roku “Jak zostać Baskiem” (oryg. “Ocho apellidos vascos”) nie jest już plotką wyssaną z palca

Sequel hiszpańskiego przeboju kinowego zeszłego roku “Jak zostać Baskiem” (oryg. “Ocho apellidos vascos”) nie jest już plotką wyssaną z palca dziennikarzy, ani mrzonką jego wielbicieli. Ba, oprócz potwierdzonych nazwisk z obsady i ekipy produkcyjnej ma także datę oraz miejsce rozpoczęcia i zakończenia zdjęć.

Pierwszy klaps na planie “Nueve apellidos catalanes” (tytuł jeszcze niepotwierdzony, aczkolwiek wielce prawdopodobny) padnie 11 maja w Katalonii. Ekipa będzie pracować przez cztery tygodnie w prowincjach Baix Empordà i Girona. Za kamerą ponownie stanie Emilio Martínez Lázaro. Przy tworzeniu scenariusza współpracowali Borja Cobeaga i Diego San José. W rolach głównych niezmiennie kwartet aktorów z pierwszej części Clara Lago, Dani Rovira, Karra Elejalde i Carmen Machi, do którego dołączą Rosa María Sardá, Berto Romero i Belén Cuesta. Producentami filmu są Universal i Telecinco Cinema.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.