Jaki sekret kryje śmierć Seleny?

Telemundo planuje serial “El secreto de Selena” o zmarłej piosenkarce muzyki tejano na motywach książki Maríi Celeste Arrás.

Dwadzieścia lat temu portorykańska dziennikarka María Celeste Arrás napisała książkę “El secreto de Selena”. W niej zawarła efekty przeprowadzonego śledztwa wokół, jak sugeruje tytuł, zagadkowej śmierci królowej muzyki tejano. Autorka próbowała dociec, co naprawdę wydarzyło się w pokoju 158 hotelu Days Inn, gdzie doszło do morderstwa, oraz odkryć motyw zbrodni popełnionej przez Yolandę Salvídar.

Armerykańska telewizja Telemundo zapowiedziała realizację serialu w oparciu o bestsellerową powieść Arrás. Jak sugeruje pierwszy opis producenta, twórcy produkcji chcą zebrać w całość części układanki wskazującej na to, co naprawdę wydarzyło się owego deszczowego marcowego dnia 1995 roku, w którym zginęła Selena.

W demonstracyjnym wideo (widocznym poniżej) rolę dziennikarki odegrała Marlene Favela (“Zorro”). Nie oznacza to jednak, że wystąpi ona w serialu. Pojawiły się natomiast pierwsze propozycje nazwisk aktorek, które mogłyby zagrać Selenę. Są nimi Litzy (“Po prostu miłość”), María León (“Guerra de ídolos”) oraz Melissa Barrera (“Twoja na zawsze”).

[tabs tab1=”El secreto de Selena”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.