Grecia Colmenares w “Bailando por un sueño”

Wenezuelska aktorka, doskonale kojarzona z telenowelami “Milagros”, “Maria” czy “Manuela”, Grecia Colmenares dała się przekonać argentyńskiemu producentowi Marcelo Tinelli do udziału

Wenezuelska aktorka, doskonale kojarzona z telenowelami “Milagros”, “Maria” czy “Manuela”, Grecia Colmenares dała się przekonać argentyńskiemu producentowi Marcelo Tinelli do udziału w programie “Bailando por un sueño”. Grecia wystąpi na pakierkiecie jako jedna z 26 uczestników show. Jej najgroźniejszą rywalką będzie Florencia Peña (“Botineras”).

Choć aktorka już od 12 lat nie gra w telenowelach, jej znakomite kreacje z lat 80-tych i 90-tych nadal tkwią w pamięci Argentyńczków, Włochów czy Hiszpanów. Nic więc dziwnego, że Grecia przyjęła propozycję udziału w tanecznym show w kraju, który przyniósł jej tak wiele sukcesów zawodowych i prywatnych. Warto dodać, że producenci “Bailando por un sueño” już niejednokrotnie dobijali się do jej drzwi, ale dopiero teraz, dzięki rozmowie z Tinellim, aktorka skusiła się na występ.

Przy okazji promocji programu i nagrywania czołówki, Grecia udzieliła krótkiego wywiadu, w którym podzieliła się radością i satysfakcją z wyzwania, jakim jest taniec, oraz zdementowała spekulacje o jej rzekomym romansie z argentyńskim aktorem Matíasem Alé.

[tabs tab1=”Wideo”]

[tab id=1]

[/tab]

[/tabs]Comments

  1. jaka szkoda że nie gra juz w telenowelach i ze tak mało się o niej pisze. w Polsce byla kiedys bardzo popularna ,uwielbiałam ją.
    jesli ktos ma jakies zachowane skany z jakichkolwiek artykulow z Grecią(oprocz swiata seriali) prosze o kontakt!

  2. Kari ja też i nawet chciałam wyglądać jak Grecia.

  3. jak jej dawno nie widziałam, pamiętam jak byłam mała i oglądałam seriale z udziałem Grecii……..

  4. Niewiele się zmieniła , a może nawet jeszcze bardziej wypiękniała

  5. grecia to legendarna aktorka telenovel, w wielu wywwiadach starsi juz aktorzy miedzy innymi Carlos Mata i inni wspominaja jak po raz pierwszy zagrali i to wlasnie z nia, przy niej nauczyli sie wiele, jest piekna pomimo swojego wieku

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.