“Gabriela” – remake telenoweli z 1975

Stacja Globo szykuje drugą premierę w nowym paśmie o 23h. Tym razem padło na remake “Gabrieli”, gdzie tytułową rolę zagrała Sônia

Stacja Globo szykuje drugą premierę w nowym paśmie o 23h. Tym razem padło na remake “Gabrieli”, gdzie tytułową rolę zagrała Sônia Braga (Júlia, “W rytmie disco”). W nowej wersji tej telenoweli główną rolę zagra Juliana Paes (Maya z “Drogi do Indii). Scenariuszem zajął się znany polskim widzom Walcyr Carrasco, autor odpowiedzialny za Siedem Grzechów.

Akcja powieści osadzona jest w latach 20. XIX wieku. Przedstawia losy pięknej, ale biednej dziewczyny z Bahii, która zmuszona jest do ucieczki. Gabriela wiele wycierpi, ale również zazna wiele szczęścia. Dziewczyna będzie adorowana przez mężczyzn, ale jej zależeć będzie na cudzoziemcu (Mateus Solano: Jorge/Miguel z “Chwytaj Dzień”), który nie będzie akceptował jej dzikiego zachowania, naiwności i szaleństw. Gabriela to śmiała i pracowita awanturniczka, która lubi chodzić boso.

Premiera tej telenoweli jest przewidziana na 19 czerwca 2012. Planowane jest ok. 80 odcinków (wersja z 1975 liczyła ich sobie 132). Stacja ma wielkie oczekiwania wobec tej produkcji, już przed premierą wróży się jej sukces.

[tabs tab1=”Teaser”]
[tab id=1]

[/tab][/tabs]Comments

  1. mam nadzieje, ze romantica kupi ten serial, bo ostatnio telki z brazylii sa super, najbardziej podobal mi sie “klon” “dwie twarze” “na kartach zycia” :) :)

  2. z pewnoscia telenowelabedzie super, ciesze sie ze wystapi juliana paes,jest piekna

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.