W piątek 29 grudnia Jedynka wyemituje ostatni odcinek pierwszego sezonu hiszpańskiego serialu “Bez tożsamości”. Licząca przeszło pół miliona widownia będzie musiała uzbroić się w cierpliwość, albowiem nieznana jest jeszcze data premiery drugiego sezonu. Zniecierpliwionym zdradzamy, dlaczego warto czekać i co zobaczymy w nowych odcinkach.

Madryt, rok 2014. Minęły trzy miesiące odkąd María (Megan Montaner) wróciła do Hiszpanii pod fałszywą tożsamością i jako Mercedes Dantés szpieguje z ukrycia swoją rodzinę. Podczas gdy tkwiła zamknięta w chińskim więzieniu, losy jej bliskich poplątały się w nieoczekiwany sposób. Luisa (Lydia Bosch) i Francisco (Jordi Rebellón), jej adopcyjni rodzice, przestali udawać zgodne małżeństwo i są w separacji. Francisco układa sobie życie na nowo z inną kobietą i nową córką, jednak formalnie wciąż pozostaje mężem Luisy, która odmawia udzielenia mu rozwodu. Amparo (Verónica Sánchez) dopięła swego – wyszła za mąż za Bruna (Miguel Ángel Muñoz) i razem z synem mieszkają w posiadłości rodziny Vergel. Enrique (Tito Valverde) został podsekretarzem stanu w ministerstwie zdrowia i prowadzi negocjacje z liczącą się na rynku firmą farmaceutyczną – zawarcie z nią umowy przyniesie mu milionowe zyski. Natomiast Juan (Daniel Grao) został adwokatem rodziny Vergel i jest zaręczony z Heleną.

María nawiązuje kontakt z Curro (Antonio Hortelano). Otrzymuje z jego ust wyczerpujące odpowiedzi na pytania o ostatnie dwanaście lat życia jej bliskich. Nie ma wątpliwości, że tym, który wywrócił jej poukładane życie do góry nogami jest Enrique i pragnie odpłacić mu tą samą monetą. Aby tego dokonać potrzebuje wspólnika – Pabla (Eloy Azorín). Ten jednak także zdążył ułożyć sobie życie, znalazł pracę i ma dziewczynę, ale przerażająca opowieść Maríi przekonuje go do podjęcia ryzyka. Stawia tylko jeden warunek – żadnej przemocy. Pierwszy akt zemsty rozegra się podczas przyjęcia zaręczynowego Juana i Heleny…

Od 2 stycznia we wtorkowe wieczory w Jedynce będzie można śledzić obsypany deszczem nagród hiszpański serial “Uwięzione” (oryg. Vis a vis). Jeszcze przed końcem zimy w ramówce znajdziemy oparty na bestsellerowej powieści Maríi Dueñas serial “Krawcowa z Madrytu” z Adrianą Ugarte (“Julieta”) w roli głównej.

[tabs tab1=”Bez tożsamości (sezon 2) – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


23 KOMENTARZE

  1. Napisałem meila do TVP 1 w dniu 29.12.2017r. i do tej pory mi nie odpisali. Ciekawe czy w ogóle mi odpiszą :) jak znam życie to nie.

  2. Napisałem , że TVP 1 skasowała stronę na facebook , ale nie , coś facebook namieszał , że mi skasował z ulubionych / śledzonych :/

  3. Przeginają to już nie pierwszy serial tak przerywają .Nie będziemy oglądać kolejnego głupiego polskiego serialu Korony Królów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  4. Nie ma co liczyć na kontynuację serii !!! ja już dałem w konwerterze na ignora TVP1 dla mnie już przestał istnieć. To już nie pierwszy serial tak kończą !!!.

  5. Woda sodowa uderzyła do głowy – Prezes TVP 1 jest mało podatny (o ile w ogóle jest wrażliwy) na ludzką krzywdę i cierpienie. Albo ta polityka się zmieni, albo ja zmieniam kanał na inny!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.