Co w drugim sezonie "Bez tożsamości"? | novela.pl

Co w drugim sezonie “Bez tożsamości”?

novela.pl 29 grudnia 2017 23

W drugim sezonie María powróci do Madrytu owładnięta rządzą zemsty. Do jej zaspokojenia potrzebuje fałszywej tożsamości i wspólnika

Co w drugim sezonie “Bez tożsamości”?

W piątek 29 grudnia Jedynka wyemituje ostatni odcinek pierwszego sezonu hiszpańskiego serialu “Bez tożsamości”. Licząca przeszło pół miliona widownia będzie musiała uzbroić się w cierpliwość, albowiem nieznana jest jeszcze data premiery drugiego sezonu. Zniecierpliwionym zdradzamy, dlaczego warto czekać i co zobaczymy w nowych odcinkach.

Madryt, rok 2014. Minęły trzy miesiące odkąd María (Megan Montaner) wróciła do Hiszpanii pod fałszywą tożsamością i jako Mercedes Dantés szpieguje z ukrycia swoją rodzinę. Podczas gdy tkwiła zamknięta w chińskim więzieniu, losy jej bliskich poplątały się w nieoczekiwany sposób. Luisa (Lydia Bosch) i Francisco (Jordi Rebellón), jej adopcyjni rodzice, przestali udawać zgodne małżeństwo i są w separacji. Francisco układa sobie życie na nowo z inną kobietą i nową córką, jednak formalnie wciąż pozostaje mężem Luisy, która odmawia udzielenia mu rozwodu. Amparo (Verónica Sánchez) dopięła swego – wyszła za mąż za Bruna (Miguel Ángel Muñoz) i razem z synem mieszkają w posiadłości rodziny Vergel. Enrique (Tito Valverde) został podsekretarzem stanu w ministerstwie zdrowia i prowadzi negocjacje z liczącą się na rynku firmą farmaceutyczną – zawarcie z nią umowy przyniesie mu milionowe zyski. Natomiast Juan (Daniel Grao) został adwokatem rodziny Vergel i jest zaręczony z Heleną.

María nawiązuje kontakt z Curro (Antonio Hortelano). Otrzymuje z jego ust wyczerpujące odpowiedzi na pytania o ostatnie dwanaście lat życia jej bliskich. Nie ma wątpliwości, że tym, który wywrócił jej poukładane życie do góry nogami jest Enrique i pragnie odpłacić mu tą samą monetą. Aby tego dokonać potrzebuje wspólnika – Pabla (Eloy Azorín). Ten jednak także zdążył ułożyć sobie życie, znalazł pracę i ma dziewczynę, ale przerażająca opowieść Maríi przekonuje go do podjęcia ryzyka. Stawia tylko jeden warunek – żadnej przemocy. Pierwszy akt zemsty rozegra się podczas przyjęcia zaręczynowego Juana i Heleny…

Od 2 stycznia we wtorkowe wieczory w Jedynce będzie można śledzić obsypany deszczem nagród hiszpański serial “Uwięzione” (oryg. Vis a vis). Jeszcze przed końcem zimy w ramówce znajdziemy oparty na bestsellerowej powieści Maríi Dueñas serial “Krawcowa z Madrytu” z Adrianą Ugarte (“Julieta”) w roli głównej.

23 komentarze »

 1. qnicoq 4 stycznia 2018 o 23:19 - Reply

  Napisałem meila do TVP 1 w dniu 29.12.2017r. i do tej pory mi nie odpisali. Ciekawe czy w ogóle mi odpiszą :) jak znam życie to nie.

 2. qnicoq 4 stycznia 2018 o 23:16 - Reply

  Napisałem , że TVP 1 skasowała stronę na facebook , ale nie , coś facebook namieszał , że mi skasował z ulubionych / śledzonych :/

 3. nati1223 4 stycznia 2018 o 14:46 - Reply

  Wogule W ogóle nie ma co oglądać w telewizji same stare filmy , głupie polskie albo tureckie

 4. nati1223 4 stycznia 2018 o 14:43 - Reply

  Przeginają to już nie pierwszy serial tak przerywają .Nie będziemy oglądać kolejnego głupiego polskiego serialu Korony Królów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 5. qnicoq 4 stycznia 2018 o 13:53 - Reply

  TVP1 nawet już skasowała stronę na Facebooku !!!
  to jest po prostu kpina !!!

 6. qnicoq 3 stycznia 2018 o 23:47 - Reply

  Nie ma co liczyć na kontynuację serii !!! ja już dałem w konwerterze na ignora TVP1 dla mnie już przestał istnieć. To już nie pierwszy serial tak kończą !!!.

 7. Rozczarowana 3 stycznia 2018 o 23:12 - Reply

  Woda sodowa uderzyła do głowy – Prezes TVP 1 jest mało podatny (o ile w ogóle jest wrażliwy) na ludzką krzywdę i cierpienie. Albo ta polityka się zmieni, albo ja zmieniam kanał na inny!!!

Komentarze »


X