Latynoski oddział Disneya zapowiedział trzeci serial młodzieżowy produkowany z myślą o międzynarodowej publiczności. Po rozśpiewanych bohaterach z głośnej „Violetty” i roztańczonych wrotkarzach z „Soy Luna” czas na realizujących się w wirtualnej rzeczywistości artystów z serialu „Bia”.

W główną bohaterkę wcieli się urodzona w Brazylii Isabela Souza. Aktorka zadebiutowała przed rokiem w rodzimym serialu Disneya pt. „Juacas”, gdzie zagrała drugoplanową rolę.

Serial „Bia” charakteryzowała będzie międzynarodowa obsada. Na jej czele znajdą się m.in. Julio Peña z Hiszpanii, Andrea de Alba z Meksyku oraz Guido Messina z Argentyny. Wcielą się oni w młodych twórców, wykorzystujących współczesną technologię, aby stworzyć przestrzeń do wyrażania własnych siebie. W rozwijaniu talentu pomagać im będzie El Fundom, miejsce spotkań, inspiracji, gdzie nawiążą nowe znajomości, niektóre bardzo bliskie, ale także zrodzą się ich pierwsze rywalizacje.

Za kamerą staną Argentyńczycy Jorge Bechara (zdobywca nagrody Martína Fierro za „Farsantes”) oraz Daniel de Felippo („Jesteś moim życiem”). Premiera serialu w Ameryce Łacińskiej i w Europie planowana jest na 2019 rok.

[tabs tab1=”Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.