Anahí i Carlos Ponce protagonistami „Dos hogares”

Emilio Larrosa oficjalnie potwierdził Anahí (“Zbuntowani”) i Carlosa Ponce (“Miłość jak czekolada”) jako protagonistów swojej najnowszej telenoweli “Dos hogares”. Produkcja

Emilio Larrosa oficjalnie potwierdził Anahí (“Zbuntowani”) i Carlosa Ponce (“Miłość jak czekolada”) jako protagonistów swojej najnowszej telenoweli “Dos hogares”. Produkcja wystartuje na Canal de las Estrellas w maju i zajmie miejsce “Triunfo del Amor”.

“Dos Hogares” jest telenowelą według oryginalnego scenariusza, co ostatnimi czasy bardzo rzadko zdarza się w Televisie. W obsadzie produkcji potwierdzono już udział takich aktorów jak: Arturo Peniche, Laura León, Malillany Marín, Olivia Collins i Víctor Noriega.

Anahí ma już na swoim koncie kilka telenowel, m.in. “Ángeles sin paraíso” (1992), “Mujeres engañadas” (1999), “Clase 406” (2001). W Polsce znana jest przede wszystkim z niezwykle popularnego serialu “Zbuntowani”, gdzie wcieliła się w rolę zwariowanej Mii Colucci.

Anahí jest bardzo podekscytowana udziałem w “Dos hogares”. “Cieszę się, że Emilio chce właśnie mnie widzieć w tej historii” – wyznała aktorka portalowi Notimex. “Projekt jest super, ale nie mogę zdradzać na razie szczegółów dotyczących historii. Myślę, że to jest właśnie ten czas, aby powrócić do telenowel” – wyznała ex-członkini RBD. Teraz artystka musi dobrze zorganizować swój harmonogram, aby nie zaniedbywać także kariery muzycznej. “Wiem, że to będzie trudne, ale muszę znaleźć czas na dalsze promowanie mojej muzyki. Muzyka to coś, co kocham i nie sądzę, bym powinna się teraz z nią zatrzymywać. Postaram się pogodzić te dwa projekty” – zapewnia. Więcej szczegółów wkrótce.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.