Grudniowe koncerty Yasmin Levy w Gdańsku i Raciborzu

Obdarzona magicznym głosem piosenkarka ladino Yasmin Levy zawita w grudniu do Polski. Zaśpiewa na koncertach w Gdańsku i Raciborzu.

Niejednokrotnie gościła w Polsce. Jej głos wypełniał już gdańską filharmonię podczas Siesta Festival. W tym roku Yasmin Levy powróci na dwa koncerty. Pierwszy, w ramach syklu Siesta w drodze, odbędzie się 9 grudnia w gdańskim klubie Stary Maneż. Drugi następnego dnia w Raciborskim Centrum Kultury.

Yasmin Levy jest najbardziej wielbioną wokalistką z Izraela, czerpiącą swe inspiracje z wielokulturowego bogactwa Żydów Sefardyjskich, Turcji (skąd pochodzi jej ojciec, uznany kompozytor i kantor) oraz flamenco, którego uczyła się w Sewilli. Śpiewa w ladino, języku hiszpańskich żydów. Do tej pory wokalistka wydała sześć płyt.

Na koncertach usłyszymy największe przeboje Yasmin oraz materiał z najnowszego albumu “Tango”. Na pewno nie zabraknie również najbardziej popularnego utworu piosenkarki zatytułowanego “La alegria”, który na Youtube ma już ponad 2 miliony wyświetleń.

Bilety do kupienia na stronie interticket.pl (Gdańsk) oraz w kasach RCK i na stronach ck.com.pl, kupbilebik.pl (Racibórz).Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.