Ta noc jest moja

„Ta noc jest moja” (oryg. Mi gran noche), hiszpański film komediowy, reżyseria Álex de la Iglesia, występują Raphael, Mario Casas, Pepón Nieto.

Tytuł oryginalny: Mi gran noche
Kraj i rok produkcji: Hiszpania, 2015
Czas trwania: 100 min
Data premiery: 6 listopada 2015 (świat)

Scenariusz: Álex de la Iglesia, Jorge Guerricaechevarría
Reżyseria: Álex de la Iglesia
Obsada: Raphael, Mario Casas, Pepón Nieto, Blanca Suárez, Carlos Areces, Luis Callejo, Carmen Machi, Jaime Ordóñez, Santiago Segura, Enrique Villén, Hugo Silva, Carolina Bang, Terele Pávez, Carmen Ruiz i inni

W upalne sierpniowe dni w studio telewizyjnym w zawrotnym tempie nagrywany jest sylwestrowy program rozrywkowy. Jego gwiazdą jest Alphonso, zaś gwiazdką, reprezentujący nurt „latino”, uwielbiany przez nastolatki Adanne, którego nawet na krok nie opuszcza mały, wszechobecny, irytujący argentyński menedżer. W dżungli kuriozalnych profesjonalistów telewizyjnego showbiznesu odnajdziemy również skonfliktowaną parę prowadzących program i szorstką realizatorkę obrazu, a wśród gości gali „skoszarowanych” w dusznym, gorącym studiu skierowanego przez biuro pośrednictwa pracy statystę i jego matkę oraz pozornie słodką i niewinną Palomę, która wielu mężczyznom dała się we znaki. Nieszczęśliwe wypadki na planie, szantaże i spiski – wszystko z szybką akcją, w chaosie i z poczuciem humoru charakterystycznymi dla twórczości baskijskiego reżysera. (TKH)

[tabs tab1=”Zwiastun” tab2=”Galeria”]
[tab id=1][jwplayer player=”4″ mediaid=”29068″][/tab]
[tab id=2][/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.