Verano del amor

Historia o miłości w jej zalążku, miłości młodych ludzi, którzy poprzez pierwsze spojrzenia, pocałunek, zakochanie poznają smak silnego uczucia, które

Historia o miłości w jej zalążku, miłości młodych ludzi, którzy poprzez pierwsze spojrzenia, pocałunek, zakochanie poznają smak silnego uczucia, które łączy dwoje ludzi, ale także miłości, która już odeszła, która została stracona, która chce powrócić. 

Akcja telenoweli rozgrywa się w niewielkim miasteczku Tlacotalpan, położonym na wybrzeżu Veracruz, oblanym przez rzekę Papaloapan. Grupa młodych ludzi, którzy spędzili w tym miejscu prawie całe swoje życie, zbiera się podczas letnich wakacji, aby wspólnie złożyć przysięgę wiecznej przyjaźni. To lato okaże się jednak inne od poprzednich, bo przyjaciele nie są już dziećmi, a stają się dorosłymi ludźmi i czekają ich nowe wyzwania oraz spotkanie z nowymi ludźmi, którzy odmienią ich przeznaczenie.

Miranda, zbuntowana idealistka, zakochuje się w Mauro, bogatym chłopcu. Othón, ojciec Maura, sprzeciwia się ich znajomości, gdyż nie chce, aby jego syn wiązał się z dziewczyną, która pracuje jako kelnerka.

Flora jest silną i niezależną dziewczyną, która samotnie wychowuje swoją młodsza siostrę, Zoe. Gdy zachodzi w ciążę, nie chce zdradzić jej kim jest ojciec jej dziecka.

Do miasteczka przybywa Dante, były więzień. Mężczyzna pragnie zemsty. Rozkochuje w sobie Florę do tego stopnia, że Zoe zaczyna podejrzewać, że to on jest ojcem dziecka jej siostry. Nie podejrzewa, że tym, który rzeczywiście uwiódł Florę i który dalej jąosacza jest Othón. Sytuacja komplikuje się, gdy Sofia, była żona Othona, zaprzyjaźnia się z Florą.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]

[tab id=1]

KRAJ I ROK PRODUKCJI: Meksyk, 2009
LICZBA ODCINKÓW: 120

SCENARIUSZ: Ricardo Talesnik, Patricia Maldonado, Claudio Lacelli, Amparo Iribas
REŻYSERIA: Juan Carlos Muñoz, Luis Pardo
PRODUCENT: Pedro Damián

OBSADA: Brandon Peniche (Dylan), Christina Mason (Zoe), Pablo Lyle (Baldomero), Dulce María (Miranda), María Elisa (Isabella), Gonzalo García (Mauro), Victoria Diaz (Flora), Mark Tacher (Dante), Juan Ferrara (Othón) i inni

TEMAT PRZEWODNI: Dulce María – El verano

[/tab]

[tab id=2]

[/tab]

[tab id=3]

[/tab]

[/tabs]Comments

  1. czy zna ktos strone z odcinkami verano de amor i clase 406 z napisami PL albo z lektorem???bardzo prosze o odp. na gg. moj nr to11864917

    z gory dziekuje:)

  2. czy telenowelo będzie kiedyś puszczona w polsce

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.