Válgame Dios

Dokładnie przez stu laty rodzina López została przeklęta i od tej pory kobiety z każdego pokolenia skazane są na wieczne

Dokładnie przez stu laty rodzina López została przeklęta i od tej pory kobiety z każdego pokolenia skazane są na wieczne odrzucenie. Wszystkie są piękne, inteligentne, uśmiechięte, dobre i pracowite, ale zawsze popełniają ten sam błąd, gdy przychodzi im wybrać tego jedynego… Za każdym razem dzieje się to samo: jednocześnie pojawiają się dwaj kandydaci, ten dobry, szlachetny i ten łajdak, kobieciarz. A one ulegają temu, który dostarcza im tylko cierpienia.

Yamilet López, najmłodsza z rodziny, ma dość samotności. Na przekór matce i babci, postanawia odmienić swoje szczęście i wychodzi na ulicę w poszukiwaniu księcia z bajki. Niestety, losu nie daje się oszukać i dziewczyna pada ofiarą przeznaczenia. Tego samego dnia Yamilet poznaje Ignacia Castillo, młodego i pracowitego młodzieńca, mężczyznę swojego życia oraz José Alberto Gamboę, urokliwego, żonatego, z kochanką na boku… drania, który, jak łatwo się domyślić, przysporzy jej najwięcej cierpienia.

Problem w tym, że Yamilet nie ma pojęcia, który z nich tak naprawdę jest dobry, a który zły. I, podobnie jak inne kobiety w tej linii krwi, dokonuje niewłaściwego wyboru. Panie Lopez wciąż mają nadzieję, że istnieje sposób na zdjęcie klątwy. Ale czy istnieje ktoś, kto może im pomóc? Jak sprawić, żeby miłość zwyciężyła i raz na zawsze zakończyła złą passę?

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]
[tab id=1]
KRAJ I ROK PRODUKCJI: Wenezuela, 20112
LICZBA ODCINKÓW: 144

SCENARIUSZ: Mónica Montañés
REŻYSERIA: Fabio Velázquez, Luis Padilla
PRODUCENT: Carolina de Jacovo

OBSADA: Sabrina Seara, Eduardo Orozco, Ricardo Álamo, Jean Carlos Simancas, Carlota Sosa, Beatriz Valdés, Flavia Gleske, Gigi Zanchetta i inni

TEMAT PRZEWODNI: Malú – Blanco y negro
[/tab]

[tab id=2][/tab]

[tab id=3]

[/tab]

[/tabs]

 Comments

  1. Jest super, polecam :) Widziałam całą. Jest leciutka i przyjemna.

  2. Mogliby dać w Polsce. O tej telenoweli słyszałem naprawdę bardzo dużo dobrego.

  3. jest super!

  4. napewno bedzie super!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.