Salve Jorge

Każdy z ludzi, mimo wielu różnic kulturowych, jakie znajdują się na wszystkich stronach świata jest wojownikiem. Wszyscy nimi jesteśmy, więc

Każdy z ludzi, mimo wielu różnic kulturowych, jakie znajdują się na wszystkich stronach świata jest wojownikiem. Wszyscy nimi jesteśmy, więc św. Jerzy jest patronem każdego z nas.

Morena (Nanda Costa), prosta dziewczyna pochodząca z dzielnicy Complexo do Alemão, z powodu niechcianej ciąży musiała zakończyć swoje marzenia o karierze artystycznej. Po latach, szczęście się do niej uśmiecha i dostaje propozycję pracy w Europie. Jednak, żeby spełnić swoje marzenia, musi opuścić swojego ukochanego, Thea (Rodrigo Lombardi), który nie może przeprowadzić się z nią na odległy kontynent.

Theo jest wiernym wielbicielem św. Jerzego, patrona wszystkich wojowników. Jest uczciwy, waleczny i sprawiedliwy. Pasjonuje się militarią i pracuje jako żołnierz w jednostkach specjalnych. Morena długo nie mogła uwierzyć, że po tylu rozczarowaniach, wreszcie znalazła wyjątkowego mężczyznę, który chce się nią zaopiekować. Jednak dla młodej dziewczyny, chęć sukcesu i lepszego życia dla swojej rodziny, zwłaszcza dla swojego synka, Juniora (Luis Felipe Mello), jest silniejsza od miłości, która łączy ją z Theem i kobieta podejmuje decyzję o wyjeździe do Europy.

Morena nie zdaje sobie jednak sprawy z niebezpieczeństw, jakie kryją się za możliwością zrobienia kariery za granicą, którą proponuje jej Lívia (Claudia Raia), przebiegła kobieta, zajmująca się nielegalnym handlem ludźmi. Morena zostanie wywieziona do Turcji, gdzie jej sny o karierze modelki, zamienią się w najgorszy koszmar.

Telenowela opowiada o wielu problemach społecznych, ale najbardziej skupia się na nielegalnym handlu ludźmi, a także na pokazaniu różnic kulturowych między Turcją, a Brazylią. Część akcji toczy się w malowniczej Kapadocji i w Stambule, a część w rozgrzanym słońcem Rio de Janeiro.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]

[tab id=1]

KRAJ I ROK PRODUKCJI: Brazylia, 2012/2013
LICZBA ODCINKÓW: 179 (planowane)

SCENARIUSZ: Glória Perez 
REŻYSERIA: Fred Mayrink
PRODUKCJA: Marcos Schechtmann

OBSADA: Nanda Costa (Morena), Rodrigo Lombardi (Theo), Claudia Raia (Lívia), Flávia Alessandra (Érica), Giovanna Antonelli (Heloísa), Carolina Dieckmann (Jessica), Murilo Rosa (Élcio), Cleo Pires (Bianca), Alexandre Nero (Stenio), Dira paes (Lucimar), Domingos Montagner (Zyah)  i inni.

TEMAT PRZEWODNI: Cazuza – Sorte ou Azar

[/tab]

[tab id=2]

[/tab]

[tab id=3]

[vimeo id=”51685581″ width=”600″ height=”350″]

[/tab]

[/tabs]Comments

  1. Bardzo dobra fabuła. Polecam!!! GIOVANNA ANTONELLI – jak zwykle doskonała rola w duecie z ALEXANDRE NERO .

  2. oj szkoda że nie dają u nas telek z Brazylii mają bardzo ciekawe fabuły jak ta telka np

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.