Natalia i Verónica Garrido są siostrami bliźniaczkami, które łączą tragiczne wspomnienia z przeszłości. Rozdzielone w dzieciństwie, dorastały z dala od siebie i stały się dwoma obliczami tej samej monety: Verónica jest podłą intrygantką, żoną Felipe Esquivela, spadkobiercy prestiżowej sieci hoteli, a Natalia jest prostą kobietą, która pomimo trudu życia, zachowała w swoim sercu dobroć i wielkoduszność.

Verónica i jej szwagier, a zarazem kochanek, Lorenzo Esquivel, planują wspólną ucieczkę za pieniądze skradzione z rodzinnej firmy. Verónica wykorzystuje swoją siostę i po 14 latach rozłąki zjawia się u niej, przekupuje ją wzruszającą historyjką i zmusza, żeby zajęła jej miejsce, podczas gdy sama wyjeżdża z kochankiem.

Natalia jest wzruszona ponownym spotkaniem z siostrą i nie ma pojęcia o makabrycznych intencjach Verónici. Wplątana w niebezpieczną sieć, zakochuje się w mężu własnej siostry i żyje w obiawie, że nadejdzie dzień, w którym prawda wyjdzie na jaw i przyjdzie jej stanąć twarzą w twarz z własną siostrą.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer” tab4=”Odcinek 1″ tab5=”Odcinek 2″]
[tab id=1]
KRAJ I ROK PRODUKCJI: Meksyk/Kolumbia, 2012
LICZBA ODCINKÓW: w produkcji

SCENARIUSZ: Jimena Romero
REŻYSERIA: ?
PRODUCENT: Patricio Wills, Hugo León Ferrer

OBSADA: Laura Carmine (Natalia/Verónica), Julián Gil (Felipe), Lincoln Palomeque (Lorenzo), José Narváez (Iván), Jorge Cao (Antonio), José Julián Gaviria (Lucas), Viviana Serna (Gabriela), Isabel Cristina Estrada (Francisca), Martha Liliana Ruiz (Emilia), Marisol del Olmo (Lucía) i inni

TEMAT PRZEWODNI: Natalia Quintana & Hector Tobo – ¿Dime quién eres tú?
[/tab]

[tab id=2]


[/tab]
[tab id=3]
[/tab]
[tab id=4] [/tab]
[tab id=5] [/tab]
[/tabs]

POLECAMY

29 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.