Historia o miłości, jakiej jeszcze nie było. Televisa odsłania najpiękniejsze tradycje Meksyku oraz z dumą pokazuje najlepiej kojarzoną ikonę swojej kultury: muzykę mariachi.

Santos Martínez de la Garza jest beztroskim milionerem, właścicielem firmy specjalizującej się w dystrybucji samochodów. Mężczyzna pada ofiarą oszustwa zaplanowanego przez jego najbliższych wspólników, na czele z Brunem, jego przyjacielem i przyszłym mężem jego siostry, Wendy. Santos zostaje zmuszony do ucieczki z Los Angeles. Oskarżony o pranie pieniędzy, wsiada w samolot i ulatnia się do Meksyku. Pod zmionym imieniem, Jorge Alfredo Vargas, zdobywa pracę jako śpiewak mariachi.

María Mendoza to prosta dziewczyna z sąsiedztwa, piękna i odważna. Mieszka z matką, Amalią, wdową, oraz dwiema młodszymi siostrami, niespełna piętnastoletnią Palomą i ośmioletnią Isabel. Po śmierci ojca, Pedro, to ona zastępuje chorą matkę w prowadzeniu domu i utrzymaniu rodziny, której stała się jedynym żywicilem,

Santos i María poznają się w barze “Ay Jalisco, no te rajes”, w którym María pracuje jako śpiewaczka mariachi. Właścicielem lokalu jest don Concho i jego żona Lourdes. Zespół muzyczny, z którym śpiewa María, składa się z siedmiu śpiewaków występujących pod pseudonimami: El Coloso, El mil amores (który zostanie przyjacielem i wspólnikiem Santosa), El Soñador, Susanito, El Barítono, El Aventurero i El Gavilán.

W miejscu, w którym przelewa się tequilę i śpiewa mariachi, oprócz wielkiej namiętności, musi znaleźć się także miejsce na zazdrość, zdadę, czy nienawiść, zwłaszcza gdy w centrum uwagi mężczyzn znajduje się piękna kobieta. Santosowi przyjdzie rywalizować o względy Marii z Rubenem del Olmo, wpływowym przedsiębiorcą, żonatym, obsesyjnie zakochanym w Marii, oraz z El Coloso, odwiecznym adoratorem kobiety.

Pokonanie rywali o rekę Marii to nie jedyne wyzwanie, z jakim musi sobie poradzić Santos. Jego prawdziwa tożsamość wkrótce zostanie obnażona, a to zaszkodzi nie tylko jego miłości do ukochanej, ale także pozbawi wolności.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]
[tab id=1]
KRAJ I ROK PRODUKCJI: Meksyk, 2012
LICZBA ODCINKÓW: w produkcji

SCENARIUSZ: Mónica Agudelo
REŻYSERIA: Alberto Díaz, Javier Yerandi
PRODUCENT: Salvador Mejía Alejandre

OBSADA: Jorge Salinas (Santos), Danna García (María), Pablo Montero (Oscar), Angélica María (Amalia), Malillany Marín (Elvira), Juan Ferrara (Justo), Mónica Sánchez (Altagracia), Arturo Peniche (Fernando), Miguel Ángel Biagio (Susanitoi) inni

TEMAT PRZEWODNI: Vicente Fernández – ¡Qué bonito amor!
[/tab]

[tab id=2]{focus_keyword} ¡Qué bonito amor! t{focus_keyword} ¡Qué bonito amor! t{focus_keyword} ¡Qué bonito amor! t


{focus_keyword} ¡Qué bonito amor! t{focus_keyword} ¡Qué bonito amor! t{focus_keyword} ¡Qué bonito amor! t
[/tab]

[tab id=3]
[/tab]
[/tabs]

POLECAMY

13 KOMENTARZE

  1. trzymała poziom do 105 odcinka jak zwykle tez przeklęty jak dla mnie Mejia schrzanił telenowele odcinek 106 koszmarny to telenowela zrobiła się teraz tylko w niej płacz i lament koszmar z nim aby sknocić tak dobra telenowele koszmar z nim

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.