Przeznaczenie Evy

Przeznaczenie Evy (Eva, la trailera), telenowela, Stany Zjednoczone 2016, reż. Leonardo Galavís, Nicolás di Blasi, występują: Edith González i inni

Tytuł oryginalny: Eva, la trailera
Kraj i rok produkcji: Stany Zjednoczone, 2016
Liczba odcinków: 122
Data premiery: 26 stycznia 2016 (świat), 25 listopada 2016 (Polska)

Scenariusz: Valentina Párraga
Reżyseria: Leonardo Galavís, Nicolás di Blasi
Producent: Martha Godoy
Obsada: Edith González, Jorge Luis Pila, Arap Bethke, Erika de la Rosa, Javier Díaz Dueñas, Vanesa Bauche, Roberto Mateos, Sofía Lama, Henry Zakka i inni

Eva Soler wiedzie szczęśliwe i bogate życie. Jest właścicielką firmy transportowej, którą prowadzi wraz z mężem, Armando. Poznali się, gdy byli młodzi i oboje pracowali jako kierowcy ciężarówek. Zakochali się w sobie, wzięli ślub i założyli wspólny biznes, który po latach przekształcił się w duże i prężnie funkcjonujące przedsiębiorstwo.

Jednak coraz częściej Eva zmęczona jest związkiem z Armando. Mężczyzna nie dotrzymuje wierności i często spędza noce z kolejnymi kochankami. Do tego niechętnie odnosi się do ich córki, Fabioli, chorej na autyzm. Gdy wychodzi na jaw kolejna zdrada męża, kobieta nie zamierza tego dłużej tolerować. Podczas emocjonalnej rozmowy informuje Armando, że zdecydowała się na rozwód.

Tymczasem Pablo Contreras, były policjant, który po śmierci żony samotnie wychowuje syna z zespołem Aspergera, rozpoczyna pracę w firmie Mon-Sol. Czy przypadkowe spotkanie dwóch osób przerodzi się w coś więcej? (TVN)

[tabs tab1=”Zwiastun” tab2=”Galeria”]
[tab id=1]

[/tab]
[tab id=2][/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.