Pieska miłość

Antonio Brando i Camila są kuzynami. Ich życie przypomina rosyjską ruletkę, jest pełne niespodzianek, ryzykownych przygód, ciemnych namiętności, niebezpiecznych podbojów

Antonio Brando i Camila są kuzynami. Ich życie przypomina rosyjską ruletkę, jest pełne niespodzianek, ryzykownych przygód, ciemnych namiętności, niebezpiecznych podbojów i niepohamowanych erotycznych ekscesów. Kieruje nimi jedna zasada: nie zakochują w swoich zdobyczach… Nie wiedzą, że z życia nie można tylko brać i jeśli się czegoś spróbowało, to trzeba za to zapłacić.

Antonio wywołuje skandal porzucając przed ołtarzem Danielę, wygrywając zarazem zakład z Camilą. To wtedy poznaje piękną Sofíę, prostą kobietę, która wzbudza jego zainteresowanie i staje się kolejną ofiarą. Kolejną, ale nie bylejaką. Sofía jest dziewicą. Uwiedzenie jej i zaciągnięcie do łóżka jest dla niego wyzwaniem. Nie wie jednak, że Rocky París, piosenkarz, również ma na nią chrapkę, jednak jego intencje są czyste i kieruje nim szlachetna miłość. Na dodatek jego ojciec, San Jerónimo, zamierza przejąć dzielnicę, w której mieszka Sofía.

Rocky i Antonio stają się rywalami o serce Sofíi, ale także wrogami, których poróżniła samobójcza śmierć dona Dago, ojca piosenkarza, który targnął się na własne życie po tym, jak został oszukany przez realizującą plan San Jerónima Camilę.

Lekkomyślność Antonia i pechowe zakłady z kuzynką zaczynają odbijać się na sytuacji ekonomicznej rodziny. Antonio zostaje wyrzucony na bruk i, by udowodnić, że się zmienił postanawia poślubić Sofíę. Gdy myśli, że wszystko dzieje się za jego wiedzą, życie płata mu figla i sprawia, że doświadczony uwodziciel zakochuje się w swojej wybrance. Plan rozkochania w sobie kobiety staje się największym koszmarem Antonia.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]

[tab id=1]

KRAJ I ROK PRODUKCJI: USA, 2010
LICZBA ODCINKÓW: 129

SCENARIUSZ: Juana Uribe, Andres Salgado
REŻYSERIA: David Posada, Luis Manzo
PRODUCENT: Aurelio Valcarcel Carrol

OBSADA: Carlos Ponce (Antonio „El Perro” Brando), Ana Lucía Domínguez (Sofia Santana), Maritza Rodriguez (Camila Brando), Khotan Fernandez (Rocky Paris), Maritza Bustamante (Daniela Valdiri), Zully Montero (Doña Cecilia Brando), Elluz Peraza (Clemencia Brando), Víctor Camara (Pedro Brando), Rodrigo de la Rosa (Gonzalo Cáceres), Natalia Ramírez (Rosario Santana), Raul Arrieta (Diego Tamallo), Martha Picanes (Ligia Santana), Rosalinda Rodriguez (Doña Beatriz), Carlos Ferro (Benny Caparroso) i inni

TEMAT PRZEWODNI: Carlos Ponce – Perro amor

[/tab]

[tab id=2]

[/tab]

[tab id=3]

[/tab]

[/tabs]Comments

 1. Teraz leci w polonii1 .;* perro amor < 33

 2. MARITZA RODRIGUEZ MA TU FAJNY IMAGE

 3. Szkoda ja bym chciała by leciała na TV7 TV puls i TV4
  innych programów z telenowelami nie mam :(

 4. Juz 14 maja na nowym kanale(Novela.TV) dla nas milosnikow telenovel i jeszcze beda inne telcie .

 5. Juz 14 maja na nowym kanale(Novela.TV) dla nas milosnikow telenovel i jeszcze beda inne telcie

 6. Uwielbiam Carlosa; -**
  Czekam na ta telenowele w Polsc.e; ;D

 7. Ta pani na zdjęciu przypomina Hannę Lis.

 8. Ja bardzo chciałabym tą telę u nas. Najlepiej w Polonia1!

 9. Ciekawe kiedy będzie u nas w polsce

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.