Pecados ajenos

Dwa nieudane małżeństwa dadzą początek nowej historii o miłości. Natalia Ruiz ma dość małżeństwa z Rogelio, mężczyzną uzależnionym od alkoholu,

Dwa nieudane małżeństwa dadzą początek nowej historii o miłości.

Natalia Ruiz ma dość małżeństwa z Rogelio, mężczyzną uzależnionym od alkoholu, który trzyma ją uwięzioną w chorym związku. Jej teściowa, okrutna i cyniczna Agata, pragnie dla syna lepszej kobiety i z pomocą Inés, najlepszej przyjaciółki Natalii, zastawia pułapkę na synową. Wmawia jej popełnienie zabójstwa i zmusza do ucieczki bez możliwości pożegnania się z własnymi dziećmi.

W małżeństwie Adriana także brakuje miłości. Jego żona, Elena, jest obsesyjnie zazdrosna o męża i obawia się, że gdyby ten ją zdradził, ich dobre imię zostałoby zszargane.

W najgorszych momentach swojego życia, drogii Natalii i Adriana zbiegają się. Oboje odkrywają, że są pokrewnymi duszami i bardzo wiele ich łączy. Zakochani w sobie zgadzają się walczyć o miłość, dzięki której czują się na nowo wolni i młodzi.

Nie będzie to jednak łatwe, gdyż ich współmałżonkowie, dzieci i ci, których uważali za przyjaciół, spróbują ich ze sobą rozdzielić.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]

[tab id=1]

POLSKI TYTUŁ: Meandry miłości
KRAJ I ROK PRODUKCJI: USA, 2007/2008
LICZBA ODCINKÓW: 167

SCENARIUSZ: Eric Vonn
REŻYSERIA: David Posada, Danny Gavidia
PRODUCENT: Aurelio Valcárcel Carroll

OBSADA: Lorena Rojas (Natalia Ruiz), Mauricio Islas (Adrian Torres), Catherine Siachoque (Ines Vallejo), Sonya Smith (Elena Torres), Ariel López- Padilla (Rogelio Mercenario), Sebastián Ligarde (Manuel), Carlos Camacho (Saul Ferrera), Alicia Plaza (Monica Rojas), Lupita Ferrer (Agata Mercenario), Mariana Torres (Denisse Torres), Sofia Stamatiades (Gloria Mercenario), Alonso Espeleta (Luis Mercenario), Roberto Plantier (Charlie), Eduardo Cuervo (Ricardo), Jencarlos Canela (Alfredo Torres) i inni

TEMAT PRZEWODNI: Jencarlos & Cristal Marie – Dibujemos un mundo

[/tab]

[tab id=2]

[/tab]

[tab id=3]

[/tab]

[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.