Passione

“Passione” to telenowela pełna intryg, tajemnic, zagadek,a także humoru. Ta pełna zaskoczeń i kontrowersji telenowela została uhonorowana międzynarodową nagrodą na

“Passione” to telenowela pełna intryg, tajemnic, zagadek,a także humoru. Ta pełna zaskoczeń i kontrowersji telenowela została uhonorowana międzynarodową nagrodą na najbardziej prestiżowym festiwalu w Korei Południowej – Seoul International Drama Awards, w kategorii Najlepszy Serial Dramatyczny.

Każda rodzina ma swoje sekrety, rodzina Gouveia nie jest wyjątkiem. Bete (Fernanda Montenegro) wyszła za mąż za  Eugênio (Mauro Mendonça), kiedy była już w ciąży z innym mężczyzną.  Eugênio nie był jednak w stanie obdarzyć miłością dziecka innego mężczyzna i wmówił żonie, że jej syn urodził się martwy.

Bete cały czas żyła w przekonaniu, że jej pierworodny syn umarł. Stworzyła szczęśliwą rodzinę z Eugênio, któremu dała trójkę dzieci: zaborczego i ambitnego Saula (Werner Schünemann), lekkoducha i zarazem rajdowca wyścigowego, Gersona (Marcello Antony) oraz rozpieszczoną projektantkę mody, Melinę (Mayana Moura).

Na łożu śmierci, Eugênio wyznaje swojej żonie, że jej pierworodny syn żyje i mieszka we Włoszech. Zdeterminowana kobieta postanawia go odnaleźć i przepisać mu należną fortunę, co nie podoba się niektórym jej dzieciom. Nie wie, że jej planom zamierza przeszkodzić podstępna i żądna pieniędzy Clara (Mariana Ximenes), która razem ze swoim kochankiem, Fredem (Reynaldo Gianecchini) postanawia ubiec kobietę i przekabacić jej syna na ich stronę.

Tymczasem w pięknej i malowniczej Toskanii, wiedzie spokojne życie Totó (Tony Ramos), który mieszka ze swoją siostrą Gemą (Aracy Balabanian) i czwórką swoich dzieci: pracowitym i oddanym gospodarstwu Adamem (Germano Pereira), poszukującego swojego męża, który wyjechał za chlebem za granicę Agostiną (Leandra Leal), leniwym i uwielbiającym się bawić Agnellem (Daniel de Oliveira) i najmłodszym Aflredem (Miguel Roncato). Mężczyzna spotyka na swej drodze Clarę i traci dla niej głowę. Kobieta powoli doprowadza go do ruiny i rozpadu jego rodziny.

 

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]

[tab id=1]

TYTUŁ: Passione
KRAJ I ROK PRODUKCJI: Brazylia, 2010
LICZBA ODCINKÓW: 209 (Brazylia); 160 (eksport)

SCENARIUSZ: Silvio de Abreu
REŻYSERIA: Denise Saraceni
PRODUCENT: Denise Saraceni

OBSADA: Tony Ramos (Totó), Fernanda Montenegro (Bete), Mariana Ximenes (Clara), Reynaldo Gianecchini (Fred), Rodrigo Lombardi (Mauro), Carolina Dieckmann (Diana), Agnellem (Daniel de Oliveira), Maitê Proença (Stela), Leandra Leal (Agostina), Bruno Gagliasso (Berilo), Gabriela Duarte (Jéssica), Werner Schünemann (Saulo), Mayana Moura (Melina), Marcello Antony (Gerson) i inni

TEMAT PRZEWODNI: Lenine – Aquilo Que Dá No Coração

[/tab]

[tab id=2]

 

[/tab]

[tab id=3]

[/tab]

[/tabs]Comments

  1. Oglądałam i polecam. Nic dodać nic ująć !

  2. Fajnie by było gdyby wyemitowali ją w Polsce.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.