Morde & Assopra

“Morde & Assopra” to telenowela łącząca nowoczesne technologie z wymarłymi dinozaurami. Komedia, w której wszystko jest możliwe, od powołania do

“Morde & Assopra” to telenowela łącząca nowoczesne technologie z wymarłymi dinozaurami. Komedia, w której wszystko jest możliwe, od powołania do życia robota, aż po stworzenie Parku Jurajskiego.

Piękna paleontolog, Júlia (Adriana Estaves) wyjeżdża do Tokio, aby znaleźć ślady wymarłych dinozaurów i tym samym spełnić swoje marzenia, po czym wyjść za swojego szefa i narzeczonego, Jhona Lewis’a (Michel Bercovitch). Po niefortunnym wypadku, w którym traci swoje znaleziska poznaje młodego naukowca, Ícara (Mateus Solano), który szuka sposobu, do stworzenia robota, podobnego do jego zmarłej narzeczonej, Naomi (Flávia Alessandra), która zginęła w tajemniczych okolicznościach. Mężczyzna opowiada Júlii o pewnym miejscu w São Paulo, gdzie można znaleźć pozostałości po dinozaurach. Júlia postanawia nie tracić czasu i wybiera się do uroczej miejscowości – Preciosa.

W Preciosa Júlia poznaje Abnera (Marcos Pasquim), wdowca, ojca niesfornej Tonici (Klara Castanho). Mężczyzna posiada niewielkie gospodarstwo, na którym Júlia znajduje skamieniałości i pragnie eksploatacji tych  ziem. Powoduje to konflikt między nią, a Abnerem. Z czasem jednak z wzajemnych niesnasek, rodzi się między nimi miłość.

Siostra zmarłej żony Abnera, Celeste (Vanessa Giácomo) zawsze miała obsesję na punkcie tego, co należało do jej siostry. Do zdobycia Abnera wykorzystuje swoją siostrzenicę. Również Júlia ma wielu pretendentów do swojego serca. Są nimi Tiago, młody miłośnik dinozaurów (André Bankoff) i nieśmiały asystent Júlii, Cristiano (Paulo Vilhena).

 

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]

[tab id=1]

KRAJ I ROK PRODUKCJI: Brazylia, 2011
LICZBA ODCINKÓW: 179 (Brazylia), 120 (Eksport)

SCENARIUSZ: Walcyr Carrasco
REŻYSERIA: Rogério Gomes
PRODUCENT: Pedro Vasconcelos

OBSADA: Adriana Esteves (Júlia), Mateus Solano (Ícaro), Cissa Guimarães (Augusta), Bárbara Paz (Virgínia), Marcos Pasquim (Abner), Vanessa Giácomo (Celeste), Rodrigo Hilbert (Fernando), Paulinho Vilhena (Cristiano), Flávia Alessandra (Naomi/Robot Naomi), Ary Fontoura (Isaías) i inni

TEMAT PRZEWODNI: Morde & Assopra (Instrumental) / Ph Castanheira

[/tab]

[tab id=2]

[/tab]

[tab id=3]

[/tab]

[/tabs]Comments

  1. tylko nie jąą!!!!!!!!

  2. Fajna telenowela mam nadzieję że będą emitować ją w Polsce.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.